H410M-H BIOS güncellerken "Oemid Mismatch" hatası

Thunderer14

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, yeni bir PC almıştım lakin BIOS güncellerken hata alıyorum, ne yapmam gerekli bilmiyorum. Anakartım Gigabyte H410M-H. Güncellerken USB belleği FAT32 ile biçimlendirmiştim.

1626861627798.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı konuyu daha önce açmışsın. Sana gereken cevabı vermişler. Neden aynı soruyu soruyorsun? Yanlış versiyonu kullanıyorsun.
Doğru sürümü indirdiğime eminim? Ama hala aynı sorunu alıp duruyorum -_-
Yanlış BIOS dosyası indirmiş olabilirsiniz, kontrol edin.
Siz bana doğru sürümü bulup atabilirmisiniz acaba- Gigabyte H410M-H Rev 1.x yazıyor anakartımda rev 1.0 yazıyor

Muhtemelen elindeki makine hazır sistem. OEM kimliği farklı olduğu için faklı firmware kullanıyor. Sistem üreticisinin sitesinden o sisteme ait firmware güncellemelerini kontrol et.

Muhtemelen elindeki makine hazır sistem. OEM kimliği farklı olduğu için faklı firmware kullanıyor. Sistem üreticisinin sitesinden o sisteme ait firmware güncellemelerini kontrol et.
Evet Hazır sistem Excalibur e600 Masaüstü bilgisayar , Sistem üreticisinin sitesinde benim sistemime ait firmware bulamadım..

Evet Hazır sistem Excalibur e600 Masaüstü bilgisayar , Sistem üreticisinin sitesinde benim sistemime ait firmware bulamadım..
BIOS'tan mevcut versiyonu öğren ona göre arama yap internette. Veya anakart üreticinin BIOS update sayfasında senin sahip olduğun versiyona uygun update var mı ona bak.

BIOS'tan mevcut versiyonu öğren ona göre arama yap internette. Veya anakart üreticinin BIOS update sayfasında senin sahip olduğun versiyona uygun update var mı ona bak.
BİOS sürümüm F2 , BİOS update sayfasında benim sahip olduğum versiyona uygun update derken onu anlamadım
1626865360012.png

ve + olarak f5d beta sürümü ona geçmeyi düşünmüyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı