H510M Sisteme Ekran Kartı ve İşlemci Önerisi

emirhannk

Hectopat
Makaleler
4
Yer
Mersin
H510M ana kartım var 10-11. nesilleri destekliyor hangisini almalıyım? Sizce bu arada ekran kartında da ikisi arasında kaldım. Hangisi daha mantıklı? Not: Sistemimi upgrade edeceğim hazır sistem atmayın. RTX 3060 ve RX 6600XT arasında kaldım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben 11. nesil i7 ve RTX 3060 kullanıyorum, hiçbir sorun yok. Bence ekran kartı konusunda çok büyük fiyat farkları söz konusu değilse Nvidia tercih etmek daha mantıklı. Hem profesyonel alanda hem oyunlarda farkı rahat bir şekilde hissediliyor.

Bu ikisini al.

Bu ikisini al.

Ben 11. nesil i7 ve RTX 3060 kullanıyorum, hiçbir sorun yok. Bence ekran kartı konusunda çok büyük fiyat farkları söz konusu değilse NVIDIA tercih etmek daha mantıklı. Hem profesyonel alanda hem oyunlarda farkı rahat bir şekilde hissediliyor.

Aslında bu olay olmasa ben direk 6600 alacaktım fakat herkes diyor yok AMD ekran kartı alınmaz yok sıkıntılı yok NVIDIA al kafan rahat etsin sırf bunun için AMD'den çekiniyorum.

Aslında bu olay olmasa ben direk 6600 alacaktım fakat herkes diyor yok AMD ekran kartı alınmaz yok sıkıntılı yok NVIDIA al kafan rahat etsin sırf bunun için AMD'den çekiniyorum.

İnsanları korkutuyorlar onaylanmış WHQL sürücü kullanılsa kart bozuk gelmediyse sorun yaşama olasılığı çok çok düşük forumda hiç hata almadan kullanan kullanıcılar var.

Üstün teknolojileriyle şu anda Nvidia lider. Ancak 5-6 yıl sonra AMD, Nvidia'yı yakalayabilir. Günümüz için gerçekten en uygun marka.

Yani driver sorunu yoksa AMD alacaktım aslında.

UV, OC gibi ayarlar ile uğraşmak istemiyorsan NVIDIA al geç AMD bana çok sorun yaşattı 6700XT aldırdığım arkadaşım zarar etti iade kabul etmediler. 2.el ucuza sattı RTX 3060 Ti aldı ekran kartı yüzünden aramız bozuldu.

UV, OC gibi ayarlar ile uğraşmak istemiyorsan NVIDIA al geç AMD bana çok sorun yaşattı 6700XT aldırdığım arkadaşım zarar etti iade kabul etmediler. 2.el ucuza sattı RTX 3060 Ti aldı ekran kartı yüzünden aramız bozuldu.

OC'dan flan ne olduğunu biliyorumda yapmadım hiç nasıl yapıldığınıda bilmiyorum AMD de fiyatı çok ucuz diye almayı düşünmüştümde sizin anlattığınız olaydan sonra vazgeçtim teşekkürler :D

Geri
Yukarı