H55 Anakart Ve 8 GB 1333 MHz RAM Uyumu

Aşağılayıcı tek kelimemi görmüyorum. Buraya konu açanlar hep satın aldıktan sonra açıyor. Aldığınız arabayı noterden çıktıktan sonra expertize sokmakla hiçbir farkı yok bu durumun. Madem emin değilsiniz uyumlu olup olmadığına, öncesinde konu açarak yardım isteyebilirsin.

İlanda açıkça ECC Sunucu RAM diye belirtiyor. Ardından satıcı size bir tekrardan mesaj yazıp bunu belirtiyor. Sonrasında çeviri yapıp bilginiz olmadığı için yine anlamadığınızı ve göz göre göre satın almayı onayladığınızdan bahsediyorsunuz ve sonrasında buraya konu açmak hiç mantıklı değil. Ücretiniz iade olur umarım.
Aşşağılayıcıdan kastım ceviriye yazsaydınız ne demek istediğini anlardiniz demeniz evet doğru bilgim olmadan bir işe kalkistim çevirdikten sonra anlamadım ve bilgili kişilerden yardım almak için buraya konu oluşturdum her neyse yardiminiz için çok teşekkür ederim sipariş iptalini bekliyorum inşallah Sipariş iptalim onaylanir boşa para vermek istemiyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı