H61 1155 anakart sisteme bileşen önerisi

Sakogram

Femtopat
Daha fazla  
H61 1155 socket anakartım var ve bunun üzerine yükseltmeler yapmak istiyorum GTA 5 oynamak için neler önerirsiniz bana? PSU + RAM + videokart + CPU bunlardan bana önerir misiniz? Hangisiyle 1155 H61 anakartımda daha iyi performans alırım?

GTA 5 işlemciden öte grafik bazlı bir oyundur. Ekran kartınız daha ön planda olmalı. Yüzde 80 GPU, yüzde 30 CPU gibi düşünebilirsiniz. Ama grafik kartını tam verimde kaldırabilecek düzeyde bir işlemci almanız çok iyi olur. Özetle dengeli yükseltme yapmanızı öneririm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçeniz nedir?
Anakartiniz en yüksek i7 3770 destekliyor.
Hocam aynı anakarta sahibim. i7 3. nesil konusunda çok arafta kaldım. Tek yapması gereken Forza açmak olacak halihazırda iş bilgisayarım istediğim oyunları açıyor ama direksiyon seti için ekran küçük. BIOS update yapmadan i7 3770 destekler mi yarın i7 2600 almayı düşünüyordum.

i5 3470 işlemcim var elimde 3.2 GHz ve bana RAM videokart ve PSU önerisi lazım.

Bütçeniz nedir?
Anakartiniz en yüksek i7 3770 destekliyor.

Bütçem çok fazla değil i5 3470 işlemcim var.

Bir de ben o işlemciyi takaram direk kullanabilecek miyim bilgisayarı yoksa güncelleme mi yapmam gerek? Şu anki işlemci Intel Pentium G2020 2.9 GHz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam aynı anakarta sahibim. i7 3. nesil konusunda çok arafta kaldım. Tek yapması gereken Forza açmak olacak halihazırda iş bilgisayarım istediğim oyunları açıyor ama direksiyon seti için ekran küçük. BIOS update yapmadan i7 3770 destekler mi yarın i7 2600 almayı düşünüyordum.
Arada ekstrem bir fiyat farkı yok yine çok büyük bir fark yok gibi gözüküyor test sitelerinde.

Yeni konular

Geri
Yukarı