H610M-K ile MSI MAG CoreLiquid P240 uyumlu mu?

Daha fazla  
Merhaba. Geçen haftalarda Trendyol üzerinden MSI MAG coreliquaid P240 aldım. Anakartım ise Gigabyte H610M k DDR4 3200MHz DDR4 soket 1700.
İnternetten araştırdığımda ise uyumlu dedi. Geldi soğutucu her şeyini taktım sıra fanlarına geldi fanlarda 3 tane kablo var bende ise 1 tane 4 pinli soputucu şeyi var. Bu yüzden iade talebi oluşturdum.
Hangi soğutucuyu alsam iyi olur?

O 3 kabloyu çoklayiciya takacaksin. Soğutucunun yaninda çoklayici gelmiştir. Çoklayucidan gelen 1 adet kabloyu da anakarta takacaksin.

Kalitesiz bir soğutucu zaten, bayağı sorunlu. İşlemci neydi?
İşlemcim i3 13100f zaten itopyadan bir yanıdığım abi var bu işlemciye soğutucu gerek kalmaz dedi sizce takmalı mıyım

O 3 kabloyu çoklayiciya takacaksin. Soğutucunun yaninda çoklayici gelmiştir. Çoklayucidan gelen 1 adet kabloyu da anakarta takacaksin.

Reis yanınında çoklayıcı geldi ama 2 pin için benim anakartta 1 pin var 2 PIN'i 1'e düşürünce bile 1 tane pin kalıyor fazladan.

Reis yanınında çoklayıcı geldi ama 2 pin için benim anakartta 1 pin var 2 PIN'i 1'e düşürünce bile 1 tane pin kalıyor fazladan.
[/QUOTE]
Olsun sen yine de tak. Çalışacaktır.

Aynen reis o bende de oldu işte

@SÜLEYMAN YILMAZZ stok soğutucu yetecektir elinde varsa.
Yoksa bu yeter.

Teşekkürler

Geri
Yukarı