H81M-D R2.0 Sistemde UEFI Windows 8.1 Yavaş Açılması

Kalmadı hocam donanım hatası. Usb aygıtlarının hepsini tek tek çıkarıp denedim. Ram değiştirdim o günden bugüne. Ekran kartını çıkarıp format atıp Hd Graphics Driver'ları da yükledim yine olmadı. Sorun ekran kartından da değil.

Birde boot ederken yuvarlak şeyler dönüyor ondan sonra bekliyor tekrar kasarak dönüyor.

Son düzenleme:
Kalmadı hocam donanım hatası. Usb aygıtlarının hepsini tek tek çıkarıp denedim. Ram değiştirdim o günden bugüne. Ekran kartını çıkarıp format atıp Hd Graphics Driver'ları da yükledim yine olmadı. Sorun ekran kartından da değil.

Birde boot ederken yuvarlak şeyler dönüyor ondan sonra bekliyor tekrar kasarak dönüyor.
İnanın bilemedim. İnşallah çözersiniz.

Çözümü:
1-Öncelikle görev yöneticisinden gereksiz başlangıç öğelerini devre dışı bırakın .

2-Bazı kayıt defteri hataları da açılış hızını düşürebilir. Bunun için kayıt defteri onarım programlarını çalıştırmalısınız. Elle yapmamanızı şiddetle tavsiye ederim .

3-Defrag yapabilirsiniz.

4- Yüklü olan işletim sistemini kullanmak herzaman iyidir. Bunun nedeni bilgisayarınızdaki parçalar bu işletim sistemine göre ayarlanmasıdır.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı