H81M-P33, Pentium G3258 ve GTX 750 Ti uyumlu mudur?

Evet monitör biraz eski 1280x1024p ile görüntüde pek kaliteli olmuyor açıkçası ama bir süre idare edicem ileride ilk işim monitörü değiştirmek olacak.
Herkese çok teşekkür ediyorum tüm sorularım cevaplandı kafam rahat şuan akşam üstü siparişi vermeyi düşünüyorum parçalar geldiğinde incelemesini paylaşırım buradan.

Bütçem bu anakarta yetiyor ayrıca bildiğim kadarıyla bu bios güncellemesi performans artışı sağlıyor yani işlemciyi taktıktan sonra bios güncellemesini yapabilirim. MSI'ın sitesinde güncel driver desteğide sağlanıyor, anakartın diğer özelliklerinide beğendim mesela mobil uygulamadan anakart kontrol edilebiliyor :D.
Bu arada parçaların siparişini verdim, kargo ile birlikte 325 TL tuttu.

Bütçem bu anakarta yetiyor ayrıca bildiğim kadarıyla bu bios güncellemesi performans artışı sağlıyor yani işlemciyi taktıktan sonra bios güncellemesini yapabilirim. MSI'ın sitesinde güncel driver desteğide sağlanıyor, anakartın diğer özelliklerinide beğendim mesela mobil uygulamadan anakart kontrol edilebiliyor :D.
Bu arada parçaların siparişini verdim, kargo ile birlikte 325 TL tuttu.
Maalesef yanlış biliyorsunuz. İşlemciyi taktıkları sonra bilgisayarınız açılmaz. Çünkü işlemciyi tanımıyor. Tanıması için en Son BIOS sürümünü yüklemeniz gerekir.

Yanlış biliyor olabilirim, parçalar geldiğinde dediğiniz gibi bir durum olursa yakınlardaki bir bilgisayarcıdan bios u güncelletebilirim.

@stahli dostum tam aklımdaki pc yi almışsın sorun olmaz ise çözürlük ile birlikte arma 3 bf4 gibi oyunların fps değerlerini atar mısın ya da darboğaz oluyor mu. aynı zamanda oc yapmışsın değerleride zahmet olmaz ise yazar mısın kayıt edicem aldığımda zorluk olmasın diye.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı