H81M- PLUS'a Asus Xonar DSX 7.1 Ses Kartı takılır mı ?

DexTerSPARK

Kilopat
Daha fazla  
Şu anki anakartım H81M- PLUS. Ses kartı almak istiyorum. Acaba uyumlu mudur ? Alacağım Asus Xonar DSX 7.1 PCI Express ses kartı. Cevaplarınızı bekliyorum.
Yeni kulaklık alıcam. Logitetch G430 HEADSET bunun 7+1 ses sistemini kullanmak için.

G430 zaten ses kartlı bir kulaklık. Usb girişli. Yani sadece kulaklık için alacaksanız ses kartını bence onun yerine bütçenizi arttırıp Razer modellerine bakabilirsin.

G430 zaten ses kartlı bir kulaklık. Usb girişli. Yani sadece kulaklık için alacaksanız ses kartını bence onun yerine bütçenizi arttırıp Razer modellerine bakabilirsin.
Yani ben o kulaklığı aldığımda ses kartı almama gerek yok mu ? Ses Kartı almadan 7.1 özelliğini kullanabilir miyim ?

Şuan g430 kullanıyorum 7.1 ses alabilmek için kendi ses kartını kullanmalısın. Ses kartına vereceğin parayı da toplayarak gerçek 7.1 sürücüye sahip modellerden seçmeni tavsiye ederim.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı