Habil ile Kabil temalı vampir filminin adı neydi?

Sanırım bu.
Yok ya bu değil hatta kabilin silahı asa gibi bişeydi sanırım aa evet ve galiba ilk önce silahı buluyorlar sonra kabili sen kabilin soyundan geliyorsun onu sadece sen öldürebilirsin falan diyorlar hatta asa önce çalışmıyor sonra kabilin eli filmin bir yerinde kesiliyor ve kesik kanlı eliyle asayı tutuyor ve asa çalışmaya başlıyor kabilde şaşırıyordu bu duruma

Bu belki bir ihtimal olabilir.

Bu belki bir ihtimal olabilir.
Bilginiz var ise atın, önünze gelen her filmi atmayın.

Bu sitenin en altında yazıyor: Adaptation Origin connection: Count dracula is tied to the biblical tale of cain and abel. According to the Legend, he is a descendant from abel and he can only be killed by a cain Direct's descendant, revealed to be lucien. This movie also states that abraham's ancestors have been in conflict with dracula long before his encounter with them in the novel.
Artık o zaman filmi izlemeden önce filmle alakalı böyle bir şey mi yazdilarda okudum mu içeriğinde habil ile kabilden bahsediyor mu hiç hatırlamıyorum yarın tekrar izleyip göreceğim.

Bu sitenin en altında yazıyor: Adaptation Origin connection: Count dracula is tied to the biblical tale of cain and abel. According to the Legend, he is a descendant from abel and he can only be killed by a cain Direct's descendant, revealed to be lucien. This movie also states that abraham's ancestors have been in conflict with dracula long before his encounter with them in the novel.
Artık o zaman filmi izlemeden önce filmle alakalı böyle bir şey mi yazdilarda okudum mu içeriğinde habil ile kabilden bahsediyor mu hiç hatırlamıyorum yarın tekrar izleyip göreceğim.

Tamam sıkıntı yok👍

Geri
Yukarı