Haç işaretli kolye takılır mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam eğer derdiniz linçse kimseyi takmayın fakat dinimde buna bir zararı yok diyemezsiniz dinimizde yasaktır haç semboline benzeyen diyorsunuz dinimle içli dışlı değilim diyorsunuz yani ne desem bilemedim eğer linçden takmayacaksanız insanları takmayın ama dinime zarar gelmez takacağım derseniz öyle bir şey yok dinimizde haç veya haça benzetilerek haç olduğunu bilerek takmak dinimizde yasakdır dinden çıkarır mı orasını Allah bilir ama dinimizde yasaktır.
Kaynak:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bilemedim.

Müslüman biri olarak, bir sembol ile dinden çıkmazsınız iki üç hocanın verdiği fetvaya bakmak saçmalıktan öteye gitmez. Ayrıca Hristiyan'lar da ehl-i kitapdandır. İsmailağadan kaynak alman daha komik.

Bir sembol beni dinden çıkaramaz diyenden kaynak alıcağıma ismailağadan alırım sorun değil iki-üç hoca diyor adı üstünde başka dinin sembolü düz mantıkla bile analyabilirsin takılmaması gerektiğini.

Bir ateist olarak çok merak ediyorum bu Hristiyan düşmanlığını. Arkadaş dininiz sizin Hristiyanlığı da din olarak kabul ediyor aynı Tanrı'ya inanıyorsunuz yani. E haçı da dini bir amaçla değil güzel göründüğü için takıyorsunuz. Bir artı ne kadar kutsal olabilir de sizi dinden çıkarabilir insan yapımı metalden bir nesne sadece. Ayin yapmıyorsunuz bir şey yapmıyorsunuz niye dininize aykırı olsun. Başka konularda da aynısını görüyorum yok işte Jesus Christ demek günahtır falan bunları aşmış olmamız gerekiyor bence.

Bu videolarla ne alakası var konunun.

Bu kadar korkuyorsan Ankh kolyesi tak sende.

Bu tarz şeyleri kafaya takan insanlardan nefret ederim. Hiçbir geçerliliği yok, sembolden başka bir şey değil. Aynı şekilde seccade de öyle, halıdan başka bir şey değil.

Bir sembol beni dinden çıkaramaz diyenden kaynak alıcağıma ismailağadan alırım sorun değil iki-üç hoca diyor adı üstünde başka dinin sembolü düz mantıkla bile analyabilirsin takılmaması gerektiğini.

Haklısın yalan fetva verenlerde İsmailağadan, Cübbelide İsmailağadan, 6 yaşında ki kız ile evlenen de ismailağadan, en kötü Kuran meali çevirme rekoruda ismailağada. Sana iyi şanslar fetvalarını dinlemede.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı