Hacettepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mi Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mi?

egeamakaan

Picopat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
İyi akşamlar arkadaşlar, Hacettepe Hukuk Fakültesi hakkında bilgi alabilir miyim? Sizce eğitim kalitesi ve sosyallik açısından değerlendirdiğimizde tr de ilk 10 a girer mi? Çünkü yükselmekte olan bir bölüm ve geleceğinin de parlak olduğunu düşünüyorum ben. Sizce mezun olduktan sonra da bana fayda sağlar mı? Ankara üniversitesi ile karşılaştırdığımızda eksileri artıları nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
İki üniversitede iyi. Üniversiteler arasında çok fark yok. Önemli olan kendinizi düzgün bir şekilde geliştirmeniz.

Evet ben de aynı şekilde düşünüyorum aslında. Eğitim açısından ikisi de çok kaliteli. Ben biraz daha işin sosyal kısmındayım. Açıkçası ben Hacettepe'nin Ankara üniversitesine göre daha sosyal olduğunu düşünüyorum. Hem kampüsü daha geniş hem de sosyal olanakları. Ankara Üniversitesi de Hacettepe'ye nazaran daha az sosyal ortam ve daha küçük bir kampüsü var. Sadece ulaşım sıkıntısı olabilir çünkü dağın başında üniversite (Hacettepe)😀 onun haricinde genel olarak Hacettepe benim daha fazla sosyalleşebileceğim ve kendimi daha geliştirebileceğim bir üniversite gibi görünüyor.

Ankara hukuk bence.

Anket açsaydın daha iyi olurdu.

Pardon hocam daha yeni kullanmaya başladığım için biraz cahiliyim buranın😀

Siz Ankara Üniversitesi demiştiniz bunu gerekçelendirebilir misiniz? Hacettepe ile arasındaki farkları da yazarsanız kendi gözünüzden çok sevinirim.

Geri
Yukarı