Hacker bana paneline düştüğümü ve kurtulamayacağımı söyledi

dusaivlr

Yoctopat
Daha fazla  
Bir dosya indirdim ve hacklendim galiba. Trojan adam bana panele düştüğümü söyledi ardindan temiz format attım. Kaspersky kurdum bir şey bulunmadı ancak tedirginim böyle bir panel var mıdır? Kurtulmuş olduğumu nasıl anlarım?

Ayrıca SSD'ne sizdım falan da dedi. İnternet ağına sızmış olduğunu nasıl anlar ve silerim? 2 gündür uyuyamıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir dosya indirdim ve hacklendim galiba. Trojan adam bana panele düştüğümü söyledi ardindan temiz format attım. Kaspersky kurdum bir şey bulunmadı ancak tedirginim böyle bir panel var mıdır? Kurtulmuş olduğumu nasıl anlarım?

Ayrıca SSD'ne sizdım falan da dedi. İnternet ağına sızmış olduğunu nasıl anlar ve silerim? 2 gündür uyuyamıyorum.

Sakin ol dostum SSD ne sızmaları gibi bir durum mümkün değil ama seni rahatlatayım.
CMD'yi aç ve diskpart yaz çalıştır sonra listdisk de selectdisk yaz ve SSD'ni seç ardından clean de diski tamamen temizliyebilirsin bu yöntemle yalnız bu işlemi yaptıktan sonra diskin gözükmicektir disk yönetimine gir ve diskine bir yol ata D C gibi ama bence gerek yok bunu yapmana çünkü SSD sızması gibi bir durum imkansız.

Format attıysan sıkıntı büyük oranda çözülmüştür. Format sonrası bile sistemine erişebilecek bir hacker zaten tutup da "Sistemine sızdım gibi lamer bir cümle kurmaz, boş yapmaz".Böyle bir yetenek de seni niye hacklesin, lamer birisi için basit bir test konusu olmussun gibi.Format işini görmüştür.

Dipnot: Eğer pc'yi yanlış işler yapmak için kullanıyosan bundan ilk olarak vazgeç, yoksa başın illa bir gün ağrır.

Yok bizde olmaz öyle işler 😀

Sakin ol dostum SSD ne sızmaları gibi bir durum mümkün değil ama seni rahatlatayım.
CMD'yi aç ve diskpart yaz çalıştır sonra listdisk de selectdisk yaz ve SSD'ni seç ardından clean de diski tamamen temizliyebilirsin bu yöntemle yalnız bu işlemi yaptıktan sonra diskin gözükmicektir disk yönetimine gir ve diskine bir yol ata D C gibi ama bence gerek yok bunu yapmana çünkü SSD sızması gibi bir durum imkansız.
Tesekkürler içimi rahatlattınız.

Son düzenleme:
VirusTotal linki varsa at. Ip adresi bulunmuştur belki.

Korkutmak için demiştir. SSD'ye sızabilen biri senin gibi tiplerle böyle uğraşacağını sanmıyorum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı