Hacker bilgisayarımı hackledi

Arkadaşlar oyun oynarken hacker faremi oynattı. Korkudan direkt kapattım, BIOS'tan nasıl format atarım? Format atarken BIOS'u görebilir mi?

Ben bilgisayarımı internet bağlantısı olmadan kullandığım zamanda bile fare bazen hareket ediyor kendiliğinden titreye titreye bir yöne doğru ilerliyor. Yani sadece fare oynamasından şikayetçiysen herhangi bir hacklenme olmayabilir.

Belki de cin musallatıdır. Hocaya görün derim. 😁
Cinler bilgisayarını kontrol ediyor olabilir. Anticin hoca efendi programı yükle.
Okut bilgisayarını. 😁
Günde 3 kere:
Elem teneke fish kem gözlere sish. 😁
Estağ piti piti okumalısın. 🤣
png-transparent-sardine-tin-can-dried-fish-fish-fish-soup-animals-sardine-thumbnail.png

Biraz abartmışsınız, yüksek ihtimal mouse de sorun vardır, tarayın bilgisayarı geçin.

Cy.

Biraz erken teşhis koymuşsunuz bence. Fareler arada sırada kafalarına göre ufak hareketler yapabilir. Önce bilgisayarınızı taratın derim.

Cyberpunk oynuyordum, bir ayar yaptım fareyi hareket ettirdim sonradan hareket etti galiba. Fareyi bıraktım kendi kendine hareket etti, korkudan ne yaptığımı anlamadım.

Biraz abartmışsınız, yüksek ihtimal mouse de sorun vardır, tarayın bilgisayarı geçin.

İnterneti açıp bir Kaspersky indireceğim.

Hocam biraz erken teşhis olmuş gibi, ara sıra bende de oluyor korkulacak bir durum yok, mouse pad kaymışta olabilir:D.

Dediğim gibi oyun ayarından olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı