Hacker fidye maili geldi

Have I Been Pwned: Check if your email has been compromised in a data breach bu siteden bir mail adresiniz sızıntıya karışmış mı bir bakın. Adam şifreyi doğru söylediyse 2 faktörlü doğrulamayı açıp şifreyi değiştirin.
1716764569623.png

Hocam attığınız siteden eski mailimi(kapattım) girdim ve sızıntıların olduğunu gördüm ama yeni olanlarında herhangi bir sızıntı gözükmüyor.

"Mutluca mastürbe" etmediyseniz sıkıntı yok hocam mailde öyle yazıyor vallahi. Cidden o sansürlediğiniz yere sizin şifrenizi yazdıysa çok da rahat olmamak gerek ama olmayan kamerayla video çekmesi... Yarısından fazlası korkutmaca gibi geldi bana.

Sansürlediğim yer şifrem ama şifrem zaten sızıntı olmuş Google tarafından bildirimi gelmişti. Bunun gibi mesajların örneğini gördüğüm için içim rahatladı ve sizin dediklerinizin üstüne cidden artık umursamıyorum maili.

Phishing gibi duruyor. Br etiketi atmış bir de alta alayım diye paragrafları. Sanki HTML düzenliyor haha. 😂

Bence de sağ olun düşünceniz için.

Eki Görüntüle 2205823

Hocam attığınız siteden eski mailimi(kapattım) girdim ve sızıntıların olduğunu gördüm ama yeni olanlarında herhangi bir sızıntı gözükmüyor.

Sansürlediğim yer şifrem ama şifrem zaten sızıntı olmuş Google tarafından bildirimi gelmişti. Bunun gibi mesajların örneğini gördüğüm için içim rahatladı ve sizin dediklerinizin üstüne cidden artık umursamıyorum maili.

Bence de sağ olun düşünceniz için.
Seni hacklediği falan yok. Şifreni bildiyse sızan verilerden bilmiştir.

Bana da 2 defa geldi bilgisayarda ne kamera var ne mikrofon ne de bir resim ama videolar sesler kaydettiklerini iddia ediyorlar :D

Bu metin 2020 civarı baya herkese atılmıştı hatta Türkçe karakterler sıkıntılı gidiyordu mesela i harfi ý oluyordu.

Şifremi unutmuştum teşekkür ederim yazsana. :D

Kim ne yapsın sizin penisinizi, ben olsam dağıt da alem alet görsün diye geri cevap atarım ya da ketçap mayonez de olsun mu derim.

Hayır işin komik kısmı bilgisayar korsanının 1290 dolara eş değer btc istemesi :D. Birkaç pe*is fotoğrafı için... Ayrıca mesajın otomasyon olması lazım, çünkü bilgisayarınızda kamera olmadığınızı söylüyorsunuz ve mesajda olmayan kameradan olmayan görüntülerinizin ellerinde olduğunu söylüyorlar. Eğer mesaj otomasyon olmasaydı olmayan şeylerinizle değil olan şeylerinizle şantaj yaparlardı, kişisel veriler gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı