OpenCore Hackintosh Big Sur için kaby Lake-r Config dosyası

Teşekkürler sorunum çözüldü. Şimdi ne olur ne olmaz diye bir Windows yükleme USB'si hazırlayacağım. Çok teşekkürler.
Bir de ayrıca bir bilginiz vardır belki ben tek SSD'ye hem Windows hem macOS kurabilme imkanım var mı?

Teşekkürler sorunum çözüldü. Şimdi ne olur ne olmaz diye bir Windows yükleme USB'si hazırlayacağım. Çok teşekkürler.
Bir de ayrıca bir bilginiz vardır belki ben tek SSD'ye hem Windows hem macOS kurabilme imkanım var mı?
Sorununuzun çözülmesine sevindim : ). Onun dışında 1 SSD'ye hem macOS ve hem Windows kurulumu yaparken USB'siz boot işlemini yapacaksanız Windows'tan diskinizi bölüp ekstra olarak 5 GB gibi bir partisyon oluşturmanız gerekebilir onun dışında USB ile boot ederim sıkıntı olmaz derseniz pek yapacağınız bir şey yok aslında. Sadece Windows'tan diskinizin bir kısmını macOS için ayırıp (özellike FAT gibi bir format kullanmaya dikkat etmenizi öneririm) kolayca kurulumu yapabilirsiniz büyük ihtimalle. Onun dışında pek özel bir şey yok. Bu arada kurulumdan sonra eksik olan şeyleri (yani batarya göstergesi WI-FI gibi şeyler çalışmaz ise) de konu açarak halledebilirsiniz büyük ihtimalle.

Sorununuzun çözülmesine sevindim: ). Onun dışında 1 SSD'ye hem macOS ve hem Windows kurulumu yaparken USB'siz boot işlemini yapacaksanız Windows'tan bir ekstra 5 GB gibi bir partisyon oluşturmanız gerekebilir onun dışında USB ile boot ederim sıkıntı olmaz derseniz pek yapacağınız bir şey yok aslında. Sadece Windows'tan diskinizin bir kısmını macOS için ayırıp özellike fat gibi bir format kullanmaya dikkat etmenizi öneririm. Onun dışında pek özel bir şey yok. Bu arada kurulumdan sonra eksik olan şeyleri (yani batarya göstergesi Wi-Fi gibi şeyler çalışmaz ise) de konu açarak halledebilirsiniz büyük ihtimalle.

Tamamdır sağ olun.

Kurabilirsin. Windows'dayken Paragon Hard Disk Manager programı ile bir bölüm oluştur APFS formatında. Bu şekilde kurulum yapabilirsin.

Sorununuzun çözülmesine sevindim: ). Onun dışında 1 SSD'ye hem macOS ve hem Windows kurulumu yaparken USB'siz boot işlemini yapacaksanız Windows'tan diskinizi bölüp ekstra olarak 5 GB gibi bir partisyon oluşturmanız gerekebilir onun dışında USB ile boot ederim sıkıntı olmaz derseniz pek yapacağınız bir şey yok aslında. Sadece Windows'tan diskinizin bir kısmını macOS için ayırıp (özellike fat gibi bir format kullanmaya dikkat etmenizi öneririm) kolayca kurulumu yapabilirsiniz büyük ihtimalle. Onun dışında pek özel bir şey yok. Bu arada kurulumdan sonra eksik olan şeyleri (yani batarya göstergesi Wi-Fi gibi şeyler çalışmaz ise) de konu açarak halledebilirsiniz büyük ihtimalle.

Merhabalar tekrar. Ufak bir sorun çıktı. macOS 11.0.1 sürümünde UHD 620 ekran kartını tanımıyor. Nedeni nedir acaba?

Merhabalar tekrar. Ufak bir sorun çıktı. macOS 11.0.1 sürümünde UHD 620 ekran kartını tanımıyor. Nedeni nedir acaba?
Ekran kartının donanımını tanıtmak konusunda ben pek emin değilim (tanıtmayı biliyorum ama doğru bir yol mu emin değilim bundan dolayı yanlış bilgi vermek istemem) bundan dolayı yeni bir konu açmanız daha iyi olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı