Hackintosh HD Graphics 4600 Karınca Sorunu

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, sistemim;
  • Asus Gryphon Z87
  • i5 4690
  • 16 GB RAM
  • SSD 240 GB
  • GTX 570 Ekran Kartı
Ekran kartında sorun olmuyor, kartımı başka bir sistemde kullanmak istiyorum. Sadece Mac OS'ta Intel HD Graphics 4600 1538 MB görüyor. Bununla ilgili bir problem yok ama sadece sistem acılırken Apple logosundan sonra karınca geliyor. Birde sistem beklediğinde fareyi oynatıyorum ya da tusa bastığımda yine karınca sorunu. Mecburen HDMI'den bağladım. Monitor Asus 27 inc VGA ve iki HDMI cıkışı var. Mavericks'de de aynı sorun, Yosemite'de de. Yardımcı olun çözmek için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı sorun şu an bende de var. Denediğim başka hiç bir PlatformID işe yaramadı. İşlemcim i7 4790. Üzerinde HD 4600 bulunuyor. Mavericks 10.9.5 kurulu. Lütfen yardım edin. @Recep Baltaş

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım ben sorunu buldum monitorlarla uyuşmuyor gtx 570 de sorunsuz ama amacımız hd graphicsde calışdırmakdı monitorde dvi d girişi olacak anartlarda dvi d kullandığı icin direk takınca sanırım sorun kalmayacak

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı