Maverics 10.9.5 Intel HD Graphics 4600 Driver Kurma Sorunu

Taha Galata

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba, Recep beyin rehberlerinden yararlanarak maveric 10.9.5 kurdum ve sorunsuz boot ettim. Daha sonra clover'ı boot menüsüne ekledim ve sata üzerinden boot ettim. Clover configurator ile intel hd graphics 4600 kartımı eklemek için recep beyin belirttiği gibi inject intel seçtim ve id olarak 0x0a260006 girdim. Fakat şimdi sata üzerinden -x ile dahi boot edemiyorum. Aşağıdaki hatayı alıyorum:
nGvVV5.jpg

Flash belleğimden -x ile boot edip config.plist dosyasını geri yüklemeye çalıştım ancak bu sefer de config.plist dosyasını almak için EFI klasörünü mount edemedim. Yardımınızı bekliyorum.

Sorun devam etmekte herhangi bir çözümü yok mu?

@Recep Baltaş efendim yanlış yaptığım herhangi bir şey mi var acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
"Mobile QuadCore Intel Core i7-4700HQ, 3300 MHz (33 x 100)" Bu bilgiyi buldum yanlış anlamadıysam mobil bir işlemci. Rica etsem uygun ID'yi yazabilir misiniz. Ayrıca benim INCA marka bir usb wifi adaptörüm var bunu acaba mac os x ile çalıştırabilir miyim? Teşekkürler.

Maverics yüklememi tekrar yapmış, wifi adaptörümü realtek driver ile tanıtmış bulunuyorum. Fakat ekran kartı için yardımınızı beklemekteyim. Teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı