Hackintosh için EFI

Orada anakartlar için genel ayarlar var. 10 dakika içinde link burada olur.

Hocam Apple logosu geliyor sonra yeniden başlıyor (Birazcık ilerliyor).

Yardımınız için teşekkürler ben Big Sur kurmaya karar verdim ve Config dosyası da var.

@@Kleyn @@e.n.e.s ben 2 deneme yaptım az önce bir Technopat'ın dosyası ile bir başka bir yerin sizinki çalışnadı galiba sıkıntı var.​

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Apple logosu geliyor sonra yeniden başlıyor (Birazcık ilerliyor).

Yardımınız için teşekkürler ben Big Sur kurmaya karar verdim ve Config dosyası da var.

@@Kleyn @@e.n.e.s ben 2 deneme yaptım az önce bir Technopat'ın dosyası ile bir başka bir yerin sizinki çalışnadı galiba sıkıntı var.​

Hatanın ne olduğunu bilmeden çözüm bulamayız. Yardım etmemiz için hangi EFI'de ne hata aldın ayrıntılı bir şekilde anlatman gerekmekte.

Hatanın ne olduğunu bilmeden çözüm bulamayız. Yardım etmemiz için hangi EFI'de ne hata aldın ayrıntılı bir şekilde anlatman gerekmekte.

Hocam EFI ile alakası yok bence macOS dosyası bozuk bence.

Yani şöyle diyim sistem baslamiyo hiç bir sekilde kurulum ekranı gelmiyor yani

Attığım EFI ile kurulumu açmayı denerken video çekin. Ardından Google Drive'a upload edip paylaşın.

Hocam ben şu an kurdum Big Sur daha sonra Monterey güncelleyeceğim bir de açılıyor ya panic ya da hiç ilerlemiyor sonra Apple logosu geliyor azıcık ilerliyor başlamıyor.

Yani video çekemicem şu anlık kusura bakmayın belki çeker atarım.

Attığım EFI ile kurulumu açmayı denerken video çekin. Ardından Google Drive'a upload edip paylaşın.
Bu şekil kaliyo ventuare ve monterey yüklerken.

Dosya Ekleri

• 1665670662245295036208352301175.jpg
    1665670662245295036208352301175.jpg
    154,5 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
Hocam ben şu an kurdum Big Sur daha sonra Monterey güncelleyeceğim bir de açılıyor ya panic ya da hiç ilerlemiyor sonra Apple logosu geliyor azıcık ilerliyor başlamıyor.

Yani video çekemicem şu anlık kusura bakmayın belki çeker atarım.

Bu şekil kalıyor ventuare ve Monterey yüklerken.

Anakart hangi marka?

Geri
Yukarı