Hackintosh kurulumu esnasında Panic hatası

Dryus

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
11
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
M1 Macbook Air 16/256GB
Meslek
Software Developer
Kurulumu inteldesktop configi ile deniyorum. Kurarken böyle bir hata ile karşılaşıyorum. inteldesktop'ta bir tek ek olarak Inject Ati işaretli.

15740037095497633273205732527957.jpg

Ram kaç GB? DDR kaç? Hızı kaç? bunları söyleyin ve kullandığınız config dosyanızı atın ben düzenleyip size göndereyim size uygun configi.

Kurmaya çalıştığınız mac os sürümü nedir?
10.15.1
Ram kaç GB? DDR kaç? Hızı kaç? bunları söyleyin ve kullandığınız config dosyanızı atın ben düzenleyip size göndereyim size uygun configi.
2x4 Gb Ddr4 2400 mhz ancak 2133'te çalışıyor. Config dosyamı atacağım hemen.
Buyrun.

Eğer sorun çıkarsa eski sürümlerini deneyin.
Uzun süredir 10.14.6 kullanıyordum. 10.15'e başarılı kurulum yapmıştım. 10.15.1'e geçen hafta güncellerken elektrikler gitti ve dosyalar zarar gördü. Bir kaç gündür Windows kullanıyorum ve tekrardan geçiş yapmak istiyorum. XCode kullanıyorum bu yüzden en güncel sürümü yüklemek istiyorum.

Uzun süredir 10.14.6 kullanıyordum. 10.15'e başarılı kurulum yapmıştım. 10.15.1'e geçen hafta güncellerken elektrikler gitti ve dosyalar zarar gördü. Bir kaç gündür Windows kullanıyorum ve tekrardan geçiş yapmak istiyorum. XCode kullanıyorum bu yüzden en güncel sürümü yüklemek istiyorum.
Clover açıkken yükleme diskine gelip boşluk tuşuna bastıktan sonra -v -x deneyin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı