Hackintosh macOS Catalina hızlandırma

Mojave sistemin için en iyisi. Uygun config dosyasını da kullanmışsın. Ekran kartın tanımamış olabilir mi? Bu mac hakkında kısmında bellek boyutu kaç GB/MB görünüyor, çözünürlük tam mı?
Xcode'un son sürümü Mojave desteklemediği için Catalina'ya yükselttim. Ama verim alamazsam tekrar dönerim. Xcode eski sürümlerini kullanırım.

Dosya Ekleri

• Ekran Resmi 2020-04-23 10.31.33.png
    Ekran Resmi 2020-04-23 10.31.33.png
    27,8 KB · Görüntüleme: 86
  • Ekran Resmi 2020-04-23 10.31.53.png
    Ekran Resmi 2020-04-23 10.31.53.png
    11,6 KB · Görüntüleme: 91
Son düzenleyen: Moderatör:
Ben tekrar Windows'a döndüm. React-native çalışıyorum o yüzden şimdilik xcode ihtiyacım yok :) ilerde belki gerekirse Mac alırım.

Merhabalar, foruma PC'ye macOS Mojave kurulumu videosunu izledikten sonra üye oldum. Öncelikle bu güzel videoda emeği geçen herkese teşekkür ederim.
Ben de Lenovo Ideapad Z580 laptopa ekstra bir SSD takarak Mojave kurulumunu gerçekleştirdim. Daha sonra da Catalina'ya yükselttim. Sistem çalışıyor ancak bazen kasılmalar yaşıyorum. Benim amacım bu sistem üzerinden iOS ve Android uygulama geliştirmek ve test etmek VMware üzerinden bunu yapmak daha çok kasar diye düşünüp bu şekilde bir kurulum gerçekleştirdim. Şimdi sorum şu.
1) Bu sistemi hızlandırmak için neler yapabilirim uygulama geliştirme dışında bunu kullanmayı düşünmüyorum. O yüzden çoğu şey benim için gereksiz diye düşünüyorum neler yapabilirim?
2) Ben hep açılışta config Intel laptop2 dosyasını seçip o şekilde başlatıyorum. Direkt configden başlatmıyor bütün config dosyalarını silip sadece o dosyayı tutmak zarar verir mi?
Bu konularda yardımcı olursanız minnettar olurum.
Teşekkürler.

Ek: Sistem özellikleri.
Intel i5 2, 6 3230M çiftçekirdek.
Intel HD Graphics 4000 (NVIDIA ile ilgili herhangi bir şey yapmadım)
8 GB RAM DDR3.

Ben de sizin gibi yazılım geliştirmek için aynı yola başvurmak istiyorum. İnternette ararken bu konuya denk geldim. Benim aklımdakileri sormuşsunuz.

Yeni konular

Geri
Yukarı