Çözüldü Hackintosh masaüstü gelmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar çözümü bende açıklamayı çok isterdim ama tam olarak bulamadım. 7870 e uygun bir kext yükledim ama bu sadeçe çözünürlüğe yaradı. Ekran kartı bilgilerin de 7mb olarak görünüyor ve neye tıklasam neyi açsam takılarak açılıyor bilgisayar. Bu haliyle kimsenin bir işine yaramiyacağını düşündüğüm için açıklama gereği hissetmedim. Çözümü bulursam yardımcı olurum tabiki.

Merhaba benzeri bir sıkıntıyı ben de yaşıyorum.ML2 kurulumunu videodakilere göre yaptım.Kurulum sırasında herhangi bir sıkıntı çıkmadı yeniden başlat ekranı dahi geldi.Fakat yeniden başladıktan sonra logoyla birlikte dönen çember dönmeye devam etti ve öyle kaldı.Grup Flu da çaldı fakat ekranı göremedim bir türlü.Yaklaşık yirminci denemem açıkçası ve işin içinden çıkamadım.Recep Bey veya başka biri yardım edebilirse çok sevinirim.Ayrıca formatladığım için sadece asus u52f olduğunu söyleyebiliyorum.O konuda da yardımlarınızı bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim. @Recep Baltaş

@Recep Baltaş İsterseniz fotoğraf atabilirim.Yardımcı olursanız çok sevinirim gerçekten.Yeterli bilgiye de sahip değilim açıkçası.Bir beş dakikanınız varsa çok memnun olurum.

@Recep Baltaş Ayrıca çözüldü yazılmış ama çözüm yapılmadığı için buraya yazdım.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı