Çözüldü Hackintosh Monterey kurulumu sonrası ekran akıcı değil

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MiniRayss02

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci + Editör
@Kleyn hocam derdim şu: Sizin ile kurulum yaptık başarılı şekilde şu anda Bul'da aygıtlarımda MacBook Pro 16 inc olarak kayıtlı diyebilirim, çok teşekkürler. Şu anda sorun yok gibi tek sorun ekran 30Hz tarzında, mouse akıcı değil vs. çözümü nedir?
+ Olarak şimdi fark ettim Safari'yi altı küçült dediğim zaman donuyor efekt 1FPS falan oluyor.

Bu video ile iGPU'yu tanıtabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    128 KB · Görüntüleme: 36
@Kleyn hocam derdim şu: Sizin ile kurulum yaptık başarılı şekilde şu anda Bul'da aygıtlarımda MacBook Pro 16 inc olarak kayıtlı diyebilirim, çok teşekkürler. Şu anda sorun yok gibi tek sorun ekran 30Hz tarzında, mouse akıcı değil vs. çözümü nedir?
+ Olarak şimdi fark ettim Safari'yi altı küçült dediğim zaman donuyor efekt 1FPS falan oluyor.
Bu şekilde grafik kartı yaması oluşturup deneyin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bu video ile IGPU'yu tanıtabilirsiniz.

Hackintool hasar görmüş olabilir çöp kutusuna tüküreyim mi diyor.

Tekrar yükleyiniz ve sağ tık aç deyiniz.

Geri
Yukarı