Hackintosh nasıl yapılır?

nameisanais

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar, ben bilgisayarıma macOS kurmak istiyorum. Technopat'ın rehberini izledim fakat BIOS ayarlarının hiçbiri bende yok nasıl yapabilirim acaba yardımcı olur musunuz?

Arkadaşlar sistem HP Pro 3500 sistem. Toplama tarzı, Anakart, BIOS 2013. Ekran kartı işlemci v.b yeni.
Yani çok rahat Mojave veya high sierra kurabilirim. Sadece bir kere denedim ondada elme logosu geliyor bilgisayar kapanıyordu. Mac istiyorum çünkü telefonum iphone jailbreak işleri ile uğraşıyorum ve bildiğiniz üzere Macbook ve İmac ler baya pahalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sistem hp pro 3500 sistem toplama tarzı anakart bios 2013 ekran kartı işlemci v.b yeni.
Yani çok rahat mojave veya high sierra kurabilirim sadece bir kere denedim ondada elme logosu geliyor bilgisayar kapanıyordu.Mac istiyorum çünkü telefonum iphone jailbreak işleri ile uğraşıyorum ve bildiğiniz üzere macbook ve imac ler baya pahalı.

iOS sürümün kaç ve telefon ne ?

Bunları biliyorum sadece mac kullanmak istiyorum elinizde High Sierra var ise link olarak verirseniz mutlu olurum ama UEFI yani GPT olmasın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı