Hackintosh Sistem Topluyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kendi bilgisayarıma Hackintosh kurabilir miyim nasıl öğrenebilirim? Mesela ben imzamdaki dizüstü bilgisayara kurmak istiyorum, donanımı vesaire uyumlu mudur?

O sisteme zor olabilir. Bu arada buyrun bu son durum:

J8bJ5b6.png

Merhaba forumda yeniyim youtubeda videoyu görmem üzerine forumada katıldım. Öncelikle faydalı çalışmalarınızdan ötürü tebrik ederim ve teşekkürlerimi sunarım. Soruma gelecek olursam tutorial tadında bi mac os kurulumu olacak mı Youtube kanalında?

Videonuzu izledim, son derece öğretici olmuş. Benim izlediğim en anlaşılır hackintosh videosu olduğunu söyleyebilirim, elinize sağlık :) bende kurmak istiyorum yalnız bu çipset ve işlemciler uyumlumudur pek bilmiyorum biraz karışık geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Gigabyte X58A-UD3R, İ7-960 LGA1366, GTX560

Videonuzu izledim, son derece öğretici olmuş. Benim izlediğim en anlaşılır hackintosh videosu olduğunu söyleyebilirim, elinize sağlık :) bende kurmak istiyorum yalnız bu çipset ve işlemciler uyumlumudur pek bilmiyorum biraz karışık geliyor. Yardımcı olursanız sevinirim. Gigabyte X58A-UD3R, İ7-960 LGA1366, GTX560

Evet, parçaların uyumlu olması lazım fakat kurulumda bazı yönergeler girmeniz gerekebilir. cpus=1 gibi mesela.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı