Hacklendikten sonra ne yapmalı?

hdddonmasorunu

Picopat
Daha fazla  
Merhaba herkese arkadaşlar. Ben virüs yedim ve sonra iki kez format attım. Gmail ve Discord her şeyin şifresini değiştim ama Valorant hesablarımın şifresini değiştirmeyi unuttum ama saçma olan Gmail nedense çok önemli klasörleri spam klasörüne atmış. Çalan kişi tüm Valorant hesaplarımı aldı ama bir sorun daha var. FedEx herhalde bir kargo şirketi teslimatınız yolda ama ötesinde böyle bir şey yazıyor. Beni hackliyen kişi herhalde Rusya'da tüm cihazları kapattım. Google hesabımdaki Kaspersky bile yükledim eğer evime bir kargo geliyorsa nasıl iptal edebilirim veya şu anda ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

1707319938827.png

Ayrıca herhalde gmailimede girip spam klasörüne taşımış okunmadı gözüküyordu ben okumadan önce nasıl oluyorsa...

Ayrıca Gmail'lerin sonunun hepsi ru ile bitiyor arkadaşlar.

Allah'ım diğer gmaillerimin spamlarındada bir şey var korkuyorum gerçekten ya.

İşin kötü tarafı şifresini değiştirdiğim gmaillerimin şifresini unuttum 2-3 tane daha vardı.

Eğer paralı hesabımın epostasını değiştirdiyse gerçekten ağlarım... Allah'ım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba herkese arkadaşlar. Ben virüs yedim ve sonra iki kez format attım. Gmail ve Discord her şeyin şifresini değiştim ama Valorant hesablarımın şifresini değiştirmeyi unuttum ama saçma olan Gmail nedense çok önemli klasörleri spam klasörüne atmış. Çalan kişi tüm Valorant hesaplarımı aldı ama bir sorun daha var. FedEx herhalde bir kargo şirketi teslimatınız yolda ama ötesinde böyle bir şey yazıyor. Beni hackliyen kişi herhalde Rusya'da tüm cihazları kapattım. Google hesabımdaki Kaspersky bile yükledim eğer evime bir kargo geliyorsa nasıl iptal edebilirim veya şu anda ne yapmam lazım? Yardımcı olursanız mutlu olurum.

Eki Görüntüle 2109890

Ayrıca herhalde gmailimede girip spam klasörüne taşımış okunmadı gözüküyordu ben okumadan önce nasıl oluyorsa...

Ayrıca Gmail'lerin sonunun hepsi ru ile bitiyor arkadaşlar.

Allah'ım diğer gmaillerimin spamlarındada bir şey var korkuyorum gerçekten ya.

İşin kötü tarafı şifresini değiştirdiğim gmaillerimin şifresini unuttum 2-3 tane daha vardı.

Eğer paralı hesabımın epostasını değiştirdiyse gerçekten ağlarım... Allah'ım.
Off allah allah daha akıllanmamışsınız hocam siz ya..

O FedEx kargo şeyleri sahte, bana da geliyor.

Bana da 24 Ocakta gelmiş ama spawn klasörüne düşmüş görmemişim. Olan olmuş artık yapacak pek bir şeyiniz kalmamış.

1707321151172.png

Kırmızı şey bende de yazıyor gerçekten geliyor mu peki.

Ne gelmesi hocam bu devirde kimse kimseye bir şey vermezde göndermezde parasız. Ayrıca adamlar senin evinin adresini buldumuda göndersinler.

Bir sorun olmaz diye düşünüyorum. Valorant hesabın için Riot Games'e ticket aç belki geri alabilirsin.

Geri
Yukarı