Hacklendim mi?

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam, evet panik olabilirim ama aklıma soru işareti olarak kondu sorayım dedim. LoL'e girdim ve böyle bir hata çıktı umursamadım. Sonrasında kapattım tekrar girdim ve hata gitti oyun ortasında karşı takımdan bir adam dinle dedi neyi dedim o şarkıyı dedi. O sırada şarkı dinliyordum gerçekten. Aklıma kuşku düştü. Kaspersky kullanıyorum tam tarama yapacağım şimdi. DC hesabım ve Steam hesaplarım giderse güzel olmaz.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Görsel 2024-04-05 saat 23.15.49_295e6761.jpg
    WhatsApp Görsel 2024-04-05 saat 23.15.49_295e6761.jpg
    173,4 KB · Görüntüleme: 138
Pek mümkün değil gibi sanki hocam.

Ya DC'den uyarı gelince korktum ve birden o şarkıyı deyincede.

Aleykümselam, acaba sizin bilgisayarınıza sızıp ne yaptığınızı görebilecek kadar kapasiteli size LoL üzerinden mi ulaşacak? :D tamamen bir denk geliş, o uyarıda Discord'la alakalı yani korkulcak bir şey yok.

Doğru diyorsunuz hocam şarkı kısmını söyleyince şüphelendim.

Selam, evet panik olabilirim ama aklıma soru işareti olarak kondu sorayım dedim. LoL'e girdim ve böyle bir hata çıktı umursamadım. Sonrasında kapattım tekrar girdim ve hata gitti oyun ortasında karşı takımdan bir adam dinle dedi neyi dedim o şarkıyı dedi. O sırada şarkı dinliyordum gerçekten. Aklıma kuşku düştü. Kaspersky kullanıyorum tam tarama yapacağım şimdi. DC hesabım ve Steam hesaplarım giderse güzel olmaz.

Muhtemelen Discord oyun arayüzü acıktı Discord'da bir sorun olusunca da boyle olmustur.

Muhtemelen Discord oyun arayüzü acıktı Discord'da bir sorun olusunca da boyle olmustur.

Anladım hocam.

Bu kadar takmana gerek yok, eskiden bende böyleydim fakat böyle yaparak yalnızca kendine zarar veriyorsun.

Ya yarın bir hesap gitme muhabbeti olsa uğraşacak zamanım yok hocam o yüzden sorayım dedim teşekkürler.

Ya hocam gülmeyin ya takıntı var @Regicide @erme. D

@quarest hocama katılıyorum, bilinçli bir teknoloji tüketicisi iseniz hele hele Kaspersky gibi bir yazılım kullanıyorsanız kolay kolay bir şey olacağını sanmam.

Anladım hocam.

Ya yarın bir hesap gitme muhabbeti olsa uğraşacak zamanım yok hocam o yüzden sorayım dedim teşekkürler.

Ayrıca laptop kullanıyorsanız disk şifreleme kullanın, kullanıcı şifreniz sizi pek korumaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı