Hacklendim, ne yapmam lazım?

Oyunu nereden indirdiniz gerçekten merak ediyorum. Demek ki acemisiniz bu konularda.
Peki nereden anladınız? Memory hackers olduğunu? Ve fotoğrafları kaydettiğini? Gizli olmalı bu iş?

Hak yiyen hack yer diye bir laf var, tam bu duruma uygun. Sen hack kullanıp insanların hakkını yemek isterken hack yemişsin. Büyük bir bardak soğuk su iç, sonra bilgisayarına format at. Birdaha da hile indirme demeye gerek yok galiba, akıllanmışsındır umarım.

Hackerlığın sadece siber suçlarla ya da siber suçlularla anılması üzücü bir durum.

Size tavsiyemse erişebildiğiniz bütün hesapların şifrelerini değiştirin ve aktif değilse iki adımlı doğrulamayı açın. Öncesinde format atmanızda fayda var.

Hocam inanalım mı şimdi size? .

Hile niye açıyorsunuz? Artık iş işten geçti.

Üyeler ve @nader11ndeu

Bu konuyu nerden buldunuz 5-6 ay önce olmuş bitmiş bir olay hortlatmaya gerek yoktu bence.

kaç zaman hile kullandım birşey olmadı eminmisiniz

O sitede çok fazla kullanıcı var ve şikayetçiyiz diyeni görmedim. Amacım siteyi savunmak değil zaten hiç hile indirmedim o siteden. Sadece gördüğüm kadarıyla hile değil diyen çok fazlaydı.

Konuyu hortlatıyorum,hile olarak görünmesinin sebebi gizli kodlama,adamlar hile yaptığı için bunu gizlemek zorundalar zaten aksi mantıksız olurdu.Güvenilirmi evet ama doğru kullanana.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…