Hacklendim

2 SS SA:MP sunucusuna girerken çekmiş sunucunun kuralları yazıyor, şifre falan yok. Evet, ben zaten o yüzden olduğunu biliyorum. Yüksek ihtimal crack bir şey'den RAT kapmışım. Fakat epostanın başlığı olan bilgisayar benim eski bilgisayarım dediğim gibi formatlandı ve yeni bilgisayarıma hiç virüslü dosya indirmedim, bir de Kaspersky kullanıyorum.

O yüzden değil, crackten RAT kapmışım.

Social Club'un e-postasını değişmişler zaten, az önce ticket attım ama hesabımı geri alabilecek miyim bilmiyorum.

2. SS'in arkasında Mail'de karaladığın yerler karalanmamış olarak gözüküyor arkadaş onu diyor sanırım gerçekten görünüyor karaladığın yerler.

Şu anda önemli olan tek Social Club hesabımı çalmış olması. İnaktif olan ve içi bomboş olan Steam hesabıma sızmaya çalışmış ama 15 tane tayca Steam Guard e-postası gelmesine rağmen sızamamış. İşte bir tek Social Club gitti. Tüm hesaplarıma 2FA'yı çoktan uyguladım ama salak Rockstar Games'te bu özellik olmadığı için nanay.

2 SS Samp sunucusuna girerken çekmiş sunucunun kuralları yazıyor, şifre falan yok. Evet, ben zaten o yüzden olduğunu biliyorum. Yüksek ihtimal crack bir şey'den RAT kapmışım. Fakat epostanın başlığı olan bilgisayar benim eski bilgisayarım dediğim gibi formatlandı ve yeni bilgisayarıma hiç virüslü dosya indirmedim, bir de Kaspersky kullanıyorum.

O yüzden değil, crackten RAT kapmışım.

Social Club'un e-postasını değişmişler zaten, az önce ticket attım ama hesabımı geri alabilecek miyim bilmiyorum.
Pdf de göründüğü üzere yabancı bir arkadaş yabancı sitelerde e postan ile
kayıt olduysan ve e posta şifren ile uyuşursa e postana giriş yapar
1. olarak eğer fotoğraflarının ele geçirildiğini düşünüyorsan ve ebeveynlerine gönderilmesini istemiyorsan. ailenin telefonlarını alıp e postalardan çıkış yap.

düzenleme:
Ama tabiki bu basit bir hacklenme olmuş senin bilgisayarında herhangi bir değişiklik yapabilmiş mi?
(E postaya girip mesaj atması basitçe )

Hepsini değiştim hocam ama tabii silmek daha doğru olur.

Güvenilir.

Nasıl eminsiniz hocam? Eminseniz RAT'tan sonra niye parolalarınızı temizlemediniz?
RAT yüklediğimin farkında değildim, şu an böyle bir e-mail ve o anki bilgisayarımın SS'ini atınca o zaman RAT olduğundan emin oldum. Phishing değil bu, bilgisayarımın içine sızmış baya.

Arkadaşım ne yazmışımda beğenmedin.
Crack kullanmak her zaman riski artırır.
Kişinin crack kullanıp virüs yemesi için ya tüm bilgisayar bilgisinin ortaokul bilişim dersinden ibaret olması ya da ekstra çaba göstermesi lazım. Kimse öğretmese bile 1-2 denemeden sonra (hiç bilmediğin bir site olsa bile) doğru sitenin hangisi olduğunu, doğru indirme tuşunun hangisi olduğunu herkes bilir. Evet, risk vardır ama yani ne biliyim. Yakalanmazsın ya. Yakalanacağın zaman zaten aşırı belli oluyor.

Bilgisayarı formatlayın
Format silmez ise virüsü bilgisayarcıya götürün
e postaları kurtarabiliyorsanız kurtarın kurtaramazsanız yapacak bir şey yok.

Kişinin crack kullanıp virüs yemesi için ya tüm bilgisayar bilgisinin ortaokul bilişim dersinden ibaret olması ya da ekstra çaba göstermesi lazım. Kimse öğretmese bile 1-2 denemeden sonra (hiç bilmediğin bir site olsa bile) doğru sitenin hangisi olduğunu, doğru indirme tuşunun hangisi olduğunu herkes bilir. Evet, risk vardır ama yani ne biliyim. Yakalanmazsın ya. Yakalanacağın zaman zaten aşırı belli oluyor.
Öyle bir virüs yemedim, ben de biliyorum hangi tuştan indirildiğini bu baya bildiğiniz RAT. Yani doğru dosyayı indirmiş bile olsanız bunu crackleyen kişi içine RAT atmış ve bu dosyayı indiren herkesi şantajlıyor.

Bilgisayarı formatlayın
Format silmez ise virüsü bilgisayarcıya götürün
e postaları kurtarabiliyorsanız kurtarın kurtaramazsanız yapacak bir şey yok.
Bahsettiği bilgisayar eski bilgisayarım, zaten kapalı uzun bir süredir. İnternete de bağlı değil.

Öyle bir virüs yemedim, ben de biliyorum hangi tuştan indirildiğini bu baya bildiğiniz RAT. Yani doğru dosyayı indirmiş bile olsanız bunu crackleyen kişi içine RAT atmış ve bu dosyayı indiren herkesi şantajlıyor.
Yok zaten dostum seni kötülemedim. Ben daha çok sizin yediğiniz virüs crackten değildir, basbariz bellidir crackteki virüs, demeye çalıştım.

Yeni konular

Geri
Yukarı