Hacklenen bilgisayara ne yapılmalı?

warofkey1

Femtopat
Daha fazla  
Hacklendim, bilgisayar yüksek derecede tehditler buldu. Ne yapmalıyım?

sketch-1632497088840.png

sketch-1632496945563.png

Şimdi ne yapmalıyım okuduğuma göre otomatik olarak silinecek silinirse hackten kurtulur muyum?

Bir de beni hackleyen hacker için başka önlem almam gerekiyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hacklendim, bilgisayar yüksek derecede tehditler buldu. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 1172602

Eki Görüntüle 1172603

Şimdi ne yapmalıyım okuduğuma göre otomatik olarak silinecek silinirse hackten kurtulur muyum?

Bir de beni hackleyen hacker için başka önlem almam gerekiyor mu?

Hacktool altı üstü crack uygulama kurmazsınız bir daha rastgele sitelerden karpasky ve Malwarebytes'ı yükleyin ve tam tarama yapın.

bilgisayarına format at telofon üzerinden şifreleri değiştir. Wİndows kalacaksan yabancı ,crack vb. birşey indirme antivirüs satın al yada linuxa geçebilirsin.

İnternet bağlanıtsını kes görev yönetecisinden görevi sonlanırdmayı dene ama ne kadar yaparsan yap virüs profesyonel veya işi bilen biri tarafından yapıldıysa kendini sistem dosyalarını kaydetmiştir bile en üsteki dediklerimi yapsan daha iyi olur.

Bilgisayarına format at telofon üzerinden şifreleri değiştir. Windows kalacaksan yabancı, crack vb. bir şey indirme antivirüs satın al ya da linuxa geçebilirsin.

İnternet bağlanıtsını kes görev yönetecisinden görevi sonlanırdmayı dene ama ne kadar yaparsan yap virüs profesyonel veya işi bilen biri tarafından yapıldıysa kendini sistem dosyalarını kaydetmiştir bile en üsteki dediklerimi yapsan daha iyi olur.

Hacktool altı üstü abartı değil mi bir tık?

Yeni konular

Geri
Yukarı