Hacklenme korkusu

1 kere hacklendim ve çok korkuyorum hacklenmekten. Bugün format attım fakat dosyalar silinmedi sanırım. Sadece Windows 10 ve Steam ( hiçbir oyun yüklü değil)
35.4 GB olur mu? Mantıklı bir şekilde açıklayın çünkü bayağı pimpirikliyim bu konularda kusura bakmayın.

Biçimlendirme yaptım.

Malwarebytes ile tarama yap bu kadar fazla takma kafana.

Bazı virüsler format atınca geçmiyor.

Temiz kurulumda bütün virüsler siliniyor yalan yanlış bilgi vermeyin o gitmeyen virüsler eski sistemlerde kaldı.

Böyle şeyler çıktı Bir de masaüstünde Desktop.ini adında 2 tane icon var

Kaspersky üzerinden tam tarama yaptım
Çöpleri temizleyip kullanıma devam edebilirsiniz yabancı bir şey yok .

Format esnasında bazıları "Sil" tuşuna tıklıyor bazıları Biçimlendir. Arasındaki fark nedir

Şu temiz kurulum olayını merak ettim şuan
Aynı şey, Sil tuşu boyutlandırmayı da sıfırlayıp yeniden boyutlandırılan bölüme kuruyor , biçimlendirme ise flash belleğe sağ tıklayıp "biçimlendir" demek gibi tekrar içine windows kuruyor.

Aynen siz temiz kurulum yapmışsınız.

Son düzenleme:
Tarama da çıkmıyor, bilgisayarda olağanüstü bir yavaşlama yok, format attın. Daha neyden korkuyorsun anlamış değilim.

Tarama da çıkmıyor, bilgisayarda olağanüstü bir yavaşlama yok, format attın. Daha neyden korkuyorsun anlamış değilim.
Ayrıca ekleme yapıyorum Discord'da ki arkadaşlarının bu konuda bilinçli olması gerekiyor. Her gelen linke tıklamamaları konusunda onları uyarabilirsin. Bir virüs durumunda Steam hesabından hiçbir şekilde para veya item transferi olamaz, olsa da destek ile iletişime geçerek geri çekebilirsin. 2 Gün iade süreci bulunuyor çoğu ürün ve oyunun. Bunu daha güvenli hale getirmek için Steam mobil guardı aktifleştirebilirsin. İçin rahat olsun bir sorun çıkmaz muhtemelen.

Ha bir de temiz kurulum yapmadan önce yaptığım bir ayar Format attıktan sonra hala duruyor Bu Temiz kurulum da dosyaların kaldığı göstermez mi

Ha bir de temiz kurulum yapmadan önce yaptığım bir ayar Format attıktan sonra hala duruyor Bu Temiz kurulum da dosyaların kaldığı göstermez mi
Bu ayar dosya gezgini üzerinden dosya uzantısı gösterme

Yeni konular

Geri
Yukarı