Hacklenmiş olabilir miyim?

Finnegann

Hectopat
Yer
Raccoon City
Daha fazla  
Geçenlerde Discord sunucumuz hacklendi. Basit bir bot saldırısı değil. Kişi arkadaşımın yerine mesaj atabiliyordu. Benim genel bilgilerimi söyledi isim, soy isim, yaşadığım şehir falan. Bunları artık sosyal medya aracılığıyla çok kolay bulunuyor. Herkesin bilgisayarına girebileceğini söylüyor. Sizce tedirgin olmalı mıyım? Tarama yaptım Kaspersky üzerinden virüs yok. İnanmak için benim yerime de mesaj at falan demiştim ve başka birkaç şey. Geçiştirmişti.

Geçenlerde Discord sunucumuz hacklendi. Basit bir bot saldırısı değil. Kişi arkadaşımın yerine mesaj atabiliyordu. Benim genel bilgilerimi söyledi isim, soy isim, yaşadığım şehir falan. Bunları artık sosyal medya aracılığıyla çok kolay bulunuyor. Herkesin bilgisayarına girebileceğini söylüyor. Sizce tedirgin olmalı mıyım? Tarama yaptım Kaspersky üzerinden virüs yok. İnanmak için benim yerime de mesaj at falan demiştim ve başka birkaç şey. Geçiştirmişti.

Kardeşim seni stalklıyor, Instagram'dan sonra da senle dalga geçiyor. Ya bir arkadaşın ya da kendine hacker diyen biri? Hacker asla girip tekrar çıkmaz hackerlar girdiği bilgisayarda bir şeyleri bozup gider. Bu arkadaş hacker değildir ama sen yine de girdiğin sitelere dikkat et. Her gelen e postaya basma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Better Discord kullanıyor musun?
Hayır.
Kardeşim seni staaklıyor Instagram'dan sonra da senle dalga geçiyor. Ya bir arkadaşın ya da kendine hacker diyen biri? Hacker asla girip tekrar çıkmaz hackerlar girdiği bilgisayarda birşeyleri bozup gider. Bu arkadaş hacker değildir ama sen yine de girdiğin sitelere dikkat et her gelen e postaya basma.

E-postalarıma dikkatli bakmaya çalışıyorum. Daha dikkatli olurum teşekkürler :)

Belki size arkadaşlarınız şaka yapıyor olabilir. Sizi geçiştirdirmiş ne de olsa arkadışınızınkini çalan sizinkini de çalabilir.

Geri
Yukarı