Hacktool Win32 bilgisayara bir şey yapar mı?

• Konuyu başlatan em0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 10
  • Görüntüleme 1B

em0

Decapat
Daha fazla  
Eki Görüntüle 1187334

Herkese merhaba. YouTube'dan bakarak ücretsiz Office programlarını indirdim. Fakat böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Ben biraz hassasım böyle virüs konularında acaba bilgisayarıma bir şey olur mu? Eylemleri başlat diyorum hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-12 115303.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-12 115303.png
    11,1 KB · Görüntüleme: 115
Eki Görüntüle 1187334

Herkese merhaba. YouTube'dan bakarak ücretsiz Office programlarını indirdim. Fakat böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Ben biraz hassasım böyle virüs konularında acaba bilgisayarıma bir şey olur mu? Eylemleri başlat diyorum hiçbir şey olmuyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Sanırım korsan bir program indirmişsin ve içinde patch dosyası var.
Silin ve Office'in kendi sitesinden indirin.
Korsan kullanmayın kullandırtmayın.

Defender genel olarak crack olan herşeyi virüs olarak algılıyor. Forumda da crack yazılımları desteklemiyoruz. Bilgisayarına zararı elbette oluyordur ama detaylandırabilecek bilgiye sahip değilim maalesef. Korsan yazılım sonuçta herşey olabilir.

Kullandığınız yazılım resmi bir programı, kaçak bir şekilde kullanıma sebebiyet verdiği için Windows Defender karantinaya alıyor.
Ama siz bize soruyorsunuz ki, bu yazılımın içerisinde Truva türevi bir yazılım var ise sistemime sızıp kontrol etme, dosyalarıma ve şifrelerime erişebilir mi? Böyle bir korkunuz varsa niye kaçak kullanıyorsunuz, Liberty Office kurun ücretsiz.

Sanırım korsan. Kendi sitesinden nasıl indireceğim hepsi paralı o kadar para veremem

Ben virüs olup olmadığından emin olmak için Kaspersky Total Security'i indirdim. Office programlarınıda sildim. Hiçbir tehdit çıkmadı. Doğrudur değil mi? Virüs yoktur bilgisayarda.

Ben virüs olup olmadığından emin olmak için Kaspersky Total Security'i indirdim. Office programlarınıda sildim. Hiçbir tehdit çıkmadı. Doğrudur değil mi? Virüs yoktur bilgisayarda.
Korsan programların bilgisayarınıza ne yapacağı tamamen kumar. Zamanla görebilirsiniz yada göremezsiniz :)

Yeni konular

Geri
Yukarı