HackTool:Win32/GameHack!MSR Silinmiyor

Cihazda izin ver yaptığınızda bir daha sormaması gerekiyor normalde, direkt oyunun klasörünü dışlanan tehditlere eklemeyi deneyebilirsiniz.

Cihazda izin ver yapınca 2 gün sonra tekrar bildirim veriyor ancak dışlanan tehditleri denemedim nasıl yapacağım acaba?

Hocam oyunun herhangi bir özelliğini dahi değiştiren bir 3.parti yazılım veritabandan dolayı HackTool olarak gözükebiliyor. Windows'un virüs tabanında mimlenmiştir ama eğer kaspersky vs vs bir şey bulamazsa hiçbir sorun olmayacaktır yüksek ihtimal.

Cihazda izin ver yapınca 2 gün sonra tekrar bildirim veriyor ancak dışlanan tehditleri denemedim nasıl yapacağım acaba?

Hocam cihazda izin ver noktasını seçtikten sonra ekstra bir onaylama işlemi yapmanız gerekiyordu sanırım bilgisayarımda gösterebileceğim örnek yok ama kurcalarsanız bulabilirsiniz aslında. Karantinayı alı da deneyebilirsiniz.

Cihazda izin ver yaptığınızda bir daha sormaması gerekiyor normalde, direkt oyunun klasörünü dışlanan tehditlere eklemeyi deneyebilirsiniz.
Ekledim tamamdır bakalım bildirim verecekmi olmadı kaspersky kullanacağım tekrar ilerdede format atarım

Teşekkürler herkese olduğu kadar artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı