HackTool:Win32/GameHack!MSR Silinmiyor

Hüseo

Centipat
Daha fazla  
Merhaba silmek için her yolu denedim ancak silinmiyor aslında çok da saçma bir durum değil çünkü silinecek bir şey yok ortada ben bu programı sildim ancak hala bilgisayarda var diyor ve olmayan bir şeyin 2 günde bir bildirimini veriyor her şeyle taradım güvenli modda taradım ancak yok bulunmuyor kaldır desen kalkmıyor cihazda izin ver desen 2 gün sonra gene hata veriyor.

Bir de Microsoft Defender çevrim dışı tarama yapınca bilgisayar onarılma moduna girdi hiçbir şey seçmeyince tekrar kendi kendine açıldı.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-01-26 192641.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-26 192641.png
    84,3 KB · Görüntüleme: 63
  • Ekran görüntüsü 2024-01-26 192721.png
    Ekran görüntüsü 2024-01-26 192721.png
    40,7 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba silmek için her yolu denedim ancak silinmiyor aslında çok da saçma bir durum değil çünkü silinecek bir şey yok ortada ben bu programı sildim ancak hala bilgisayarda var diyor ve olmayan bir şeyin 2 günde bir bildirimini veriyor her şeyle taradım güvenli modda taradım ancak yok bulunmuyor kaldır desen kalkmıyor cihazda izin ver desen 2 gün sonra gene hata veriyor.

Bir de Microsoft Defender çevrim dışı tarama yapınca bilgisayar onarılma moduna girdi hiçbir şey seçmeyince tekrar kendi kendine açıldı.
Hocam bendede vardı zamanında, ne kadar AV denediysem olmadı tek çareyi sıfırlamada buldum. (Daha bilgili arkadaşlar varsa yanlışımı düzeltebilir)

Crack oyunla geliyor genelde. Sanırım sizde Ready or Not indirirken bulaştırmışsınız.

Hocam bende de vardı zamanında, ne kadar av denediysem olmadı tek çareyi sıfırlamada buldum. (daha bilgili arkadaşlar varsa yanlışımı düzeltebilir)

Crack oyunla geliyor genelde. Sanırım sizde Ready or Not indirirken bulaştırmışsınız.

Bildirimi engellemenin bir yolu var mı ona da razıyım Windows Defender yeşil yansın yeter zararlı değil sanırım zaten virüs.

Geri
Yukarı