HackTool:Win64/AutoKms Nedir?

Vallahi tamirciye format at dedim crack kurma dedim yok crack kurmuş Windows Defender Kaspersky virüs algılamış vallahi Türkiye'nin bilgisayarcılarına el atılsın yeter crack deniyorlar.😡🤬
Merhabalar HackTool:Win64/AutoKms nedir?
Bilgisayar'a zarar verir mi?

Kısacası dostum Windows 10 crack versiyonu kullanırsın orijinal değil.
Crackli Windows kurmuşsunuz, sanmam bir zararı olacağını.

Zararlı komut yürütüyorlarmış hatta laptop format için tamirci bununki gibi yüklemiş ve sitede kandırmaca var virüs yok diyor ama virüs var trojan virüsü alın kanıtım:The Official KMSpico Site | Download KMSpico 10.2.0

Son düzenleme:
merhaba ben geçen haftalarda pcyi tamire götürdüm ssd takmış sanırım ve formatlamış ama bugün pc de tarama yaptım file: C:\Windows\SECOH-QAD.dll uyarısı geliyor kaldır diyorum kaldırmıyor herhangi bir antivirüs prıgramıyla kalkarmı bide pc gitmeden önce windows etkin değildi taradığımda bu geliodu HackTool:Win64/AutoKMS.. windows dosyasına baktım vardı silemedim yeniden başlatım denedim pcyi bu sefer görükmedi ama hala duruo lütfen yardım edin :(

Merhaba ben geçen haftalarda PC'yi tamire götürdüm SSD takmış sanırım ve formatlamış ama bugün PC de tarama yaptım file: C:\Windows\SECOH-QAD.dll uyarısı geliyor kaldır diyorum kaldırmıyor herhangi bir anti virüs programıyla kalkar mı bir de PC gitmeden önce Windows etkin değildi taradığımda bu geliyordu HackTool:Win64/AutoKMS.. Windows dosyasına baktım vardı silemedim yeniden başlattım denedim PC'yi bu sefer gözükmedi ama hala duruyor :(

Kaspersky ile taratın. Bende de o dosya var. Ama benim için bir sıkıntı yaratmıyor.

Geri
Yukarı