Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Triss'te hoştur. Ama ben daha sert, peşinde koşulacak hatun seviyorum sanırım. Bu yüzden Yen derim. Çok hoşuma gidiyor, özellikle o saçları.

Dediğim gibi, kitaplarda iyi bir ilişkileri yok. Genellikle Yennefer Geralt'ı çok takmıyor ve peşinden koşturuyor. Ama sevince de seviyor, dobra bir karakter. Her türlü Yennefer derim.

@wicking ama Yennefer'iniz sizi bir çırpıda nereye gidebileceğini bilmediği bir portala atabiliyor, tehlikeli bir hanımefendi kendisi. Geralt hala nasıl peşinde koşabiliyor anlamış değilim, sahirelere genel bir zaafı var sanırım :)
Ben de, özellikle kitaplardaki dileğini. Daha 1 gündür tanıdığın kadınla kaderini birleştirmek hangi akla mantığa sığar? Görücü Usülü evlenmek gibi bir şey bu.

Yennefer daha çok olgun davranan birisiyken Triss'se daha çocuksu tavırlara sahip. Ben ilk oynayışımda Yennefer'ı seçtim. Hem aklımdaki aşk hikayesinde Yennefer daha mantıklı geldi.
Triss'e benimle kal dediğim save silindiği için birazcıkda ona sinirlenip reddetmişte olabilirim 😅.
Yennefer cidden Geralt'a köpeği gibi davranıyor, ve bir witchera uşaklık yapmak hiç yakışmaz. Triss ise Geralt ne derse onu destekliyor, sırf onun için hayatını riske atıp Novigrad'da kaldı kadın. Ama aynı durumda Yennefer'ın bunu yapacağını hiç mi hiç düşünmüyorum.

Dış görünüşe baktığım için her türlü Yennefer'i seçtim ben. 😍
Yennefer yandan iyi görünse de önden kötü görünüyor bence, belki saçın da etkisi vardır. Ama Triss nereden bakarsan bak güzel, bence Triss daha güzel.
Ben şehirden çıkmasını söylemiştim Sakkubus'a.
@Wake up Samurai ben de öyle yapıyordum hep, ancak oyunu bir daha oynarsam keseceğim onu.

Bu arada geneleve iyi para getirmiştir o sakkubus :)

Ayriyeten GIF profil fotoğrafları yasaktı, sen nasıl yaptın? Yasak kalktı mı?

Yennefer yandan iyi görünse de önden kötü görünüyor bence, belki saçın da etkisi vardır. Ama Triss nereden bakarsan bak güzel, bence Triss daha güzel.

@Wake up Samurai ben de öyle yapıyordum hep, ancak oyunu bir daha oynarsam keseceğim onu.

Bu arada geneleve iyi para getirmiştir o sakkubus :)

Ayriyeten GIF profil fotoğrafları yasaktı, sen nasıl yaptın? Yasak kalktı mı?

Yasak gelmeden önce yaptım. Yapanlarınki kaldırılmadı herhalde.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı