Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Lyrinx kitaplarda Geralt’ın hafıza kaybı yok ki, bir kerelik büyü ile beraber oldular sadece.
Ben de ondan bahsetmiştim zaten, oyunlardaki Geralt'ın hafıza kaybında Geralt kendi rızasıyla Triss ile birlikte oluyor.

Triss’in Geralt’dan başkasına değer vermiyor olabileceği sözünüze de pek katılmıyorum bu arada, Kovir’e gidecek olan büyücüler için kendini feda ediyor Triss. Yen’in aksine lağımlara bile Geralt ile beraber kendisi giriyor, uşağı gibi çalıştırmıyor yani :)

Kitaplarda Ciri’yi efsungerlerin elinden alıp kurtarmasını da sayabilirsiniz büyük ihtimalle. Triss olmasaydı Ciri ölüydü sonuçta. Daha bir sürü örnek var bunun için, Triss sadece kendini düşünen bir karakter değil.

Biri bana bu konunun neden 200 sayfa olduğunu söylesin. CDPR bu kadar konuşmamıştır oyun hakkında.
Sadece oyunlar hakkında konuşmuyoruz ki hocam, Sapkowski abimizin yazdığı kitapları, Netflix’in yaptığı saçma diziyi de konuşuyoruz. Evren sadece oyunlardan ibaret değil.

Az kaldı, konu 2000. mesaj sayısına ulaşacak 😳.

Yanlış anladınız sanırım :D Sapkowski abimiz Witcher Kitaplarını yazan kişi, Netflix ise Netflix işte. Saçma bir Witcher dizisi yaptı, ondan öyle dedim :)
Kitapları okuduktan sonra Netflix Witcher dizisi ortalama üstünden ortalamaya düştü bende, cidden kitap ile dizinin arasında çok fark var. Bir de az kalsın diziyi izledim diye ilk iki kitabı almayacaktım...

Bu arada yeni sezon hala gelemedi ne zaman gelcek? Haber var mi?
Yeni sezonun çekimleri bitmiş, hatta birkaç tane görsel ve video bile yayınlandı. İnan Köse adlı kanaldan gördüm, herhalde en geç bu yılın sonlarına doğru yayınlanır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı