Sürprizbozan Hadi biraz Witcher konuşalım

Bu konuda spoiler olduğundan sürprizbozan olarak işaretlenmiştir. Spoiler olmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@xCheesy99 sen Witcher 3 oynamıştın ve hatta çok sevmiştin, şu an ne alemdesin? Devam ediyor musun hala? Oyunu iyice çözdün mü? Ana hikaye olarak hangi konumdasın?

Hocam konuyu gördüm ama çok spoiler olacak diye bakmamıştım :D oyuna devam ediyorum sabah akşam oynuyorum çok sardı şu an Ciri'yi bulmak için sisler adası denen yere gideceğim onun öncesinde seviye atlamak için skellige yerinin yan görevlerini yapıyorum. Morkvarg çok sinir bozucu öldürüyorum yine geliyor :D oyunu bırakınca nasıl bir boşluğa düşeceğimi hayal bile edemiyorum.

Hocam konuyu gördüm ama çok spoiler olacak diye bakmamıştım :D oyuna devam ediyorum sabah akşam oynuyorum çok sardı şu an Ciri'yi bulmak için Sisler Adası denen yere gideceğim onun öncesinde seviye atlamak için Skellige yerinin yan görevlerini yapıyorum. Morkvarg çok sinir bozucu öldürüyorum yine geliyor :D oyunu bırakınca nasıl bir boşluğa düşeceğimi hayal bile edemiyorum.
Oyunu bitirmediğini düşünüp spoiler içeren bir mesaj yazmadım zaten, ama sen yine de konudaki diğer mesajlara bakma. Spoiler yemen kaçınılmaz olur çünkü her mesajda sürprizbozan yok :)

Skellige'de yan görev yapmak çok zaman alır, kolay gelsin. Ek olarak Sisler Adası'na gittiğin zaman oyunun ana hikayesini yarılamış olacaksın, ayriyeten Morkvarg olayında iki farklı son var. Onu anlatmayayım şimdi, spoiler yersin. Ama amacın onu sürekli kesmek değil, farklı bir şey yapman gerekiyor.

Bu arada evet oyunu bitirince çok büyük bir boşluğa düşeceksin :)

Oyunu bitirmediğini düşünüp spoiler içeren bir mesaj yazmadım zaten, ama sen yine de konudaki diğer mesajlara bakma. Spoiler yemen kaçınılmaz olur çünkü her mesajda sürprizbozan yok :)

Skellige'de yan görev yapmak çok zaman alır, kolay gelsin. Ek olarak Sisler Adası'na gittiğin zaman oyunun ana hikayesini yarılamış olacaksın, ayriyetne Morkvarg olayında iki farklı son var. Onu anlatmayayım şimdi, spoiler yersin. Ama amacın onu sürekli kesmek değil, farklı bir şey yapman gerekiyor.
Hocam ona yemek yedirdim bağırıyor çağırıyor sonra seçenek kalmayınca kellesini koparıyorum :D

Kendi etinden yedirince iki sondan birine ulaşman gerekiyor.
Hocam ne kadar teşekkür etsem azdır oldu! :D
@Lyrinx kurt adamı kendi etinden besledim bağırdı beni kandırdın diye sonra yok olup gitti görev tamamlandı. Bir sıkıntı çıkmaz değil mi sonradan? Kötü son oldu sanırım benim yaptığım.

Hocam ne kadar teşekkür etsem azdır oldu! :D
@Lyrinx kurt adamı kendi etinden besledim bağırdı beni kandırdın diye sonra yok olup gitti görev tamamlandı. Bir sıkıntı çıkmaz değil mi sonradan? Kötü son oldu sanırım benim yaptığım.
Sonradan bir sorun çıkmayacak hocam. Yaptığınız son kötü olan ama onu belirteyim. Hikayede bir etkisi bulunmuyor.

@Lyrinx Hocam, Y-virüsünden kurtulmanız için kitaplardan bir tane daha olay anlatmak istedim size. Genelde Triss’in kötülendiği Geralt’ı büyü ile kontrol etme olayının aynısını Yen daha ağır bir şekilde yapıyor, genelde Yen’ci arkadaşlar bunlardan hiç bahsetmez. Hep Triss’in kötü yanlarını söylerler :)

Yen, Geralt’a kendi işlerini yapması için bir büyü yapıyor. Büyü altında Geralt hapise düşüp biraz eziyet çekiyor desem kısa bir şekilde özetlemiş olurum. Baya baya işkence ediliyor Geralt’a işte Yen’in büyüsü yüzünden. Bir de gereksiz bir şekilde koca bir kasabanın yarısını patlattığını da söylemem ek olsun. Biraz daha uzaklaştırır sizi Y-virüsünden :D

Sonradan bir sorun çıkmayacak hocam. Yaptığınız son kötü olan ama onu belirteyim. Hikayede bir etkisi bulunmuyor.
İyi son nasıl yapılıyor peki? Demek ki ben ilk oynayışımda o yan görevde kötü son yapmışım.
@Lyrinx Hocam, Y-virüsünden kurtulmanız için kitaplardan bir tane daha olay anlatmak istedim size. Genelde Triss’in kötülendiği Geralt’ı büyü ile kontrol etme olayının aynısını Yen daha ağır bir şekilde yapıyor, genelde Yen’ci arkadaşlar bunlardan hiç bahsetmez. Hep Triss’in kötü yanlarını söylerler :)
Kitaplar pek umurumda değil, oyundaki Yennefer'ı Triss'den daha iyi buluyorum.
Yen, Geralt’a kendi işlerini yapması için bir büyü yapıyor. Büyü altında Geralt hapise düşüp biraz eziyet çekiyor desem kısa bir şekilde özetlemiş olurum. Baya baya işkence ediliyor Geralt’a işte Yen’in büyüsü yüzünden. Bir de gereksiz bir şekilde koca bir kasabanın yarısını patlattığını da söylemem ek olsun. Biraz daha uzaklaştırır sizi Y-virüsünden :D
Biliyorum o hikayeyi, bir de Yennefer Geralt'ı büyü ile öldürmeye kalkmış ancak Geralt Heliotrope işareti sayesinde kurtulmuş falan...
@Lyrinx hocam spoiler oldugunu belirterek Morkvarg sonlarini yazabilir misiniz rica etsem? Merak ettim de.
Kötü sonu biliyorum ben sadece, zaten ilk oynayışımda o sonu yapmıştım. O da Morkvarg'ı kendi etiyle besleyip kandırmak, sonrasında ölüyordu sanırım ancak iyi sonu bilmiyorum. Bu arada Morkvarg seçimi ana hikayeye etki etmiyor.
Benim Witcher 3 ekran görüntülerimden birini profil fotoğrafı olarak kullanıyorsun ancak sorun değil :) kullanabilirsin.

İyi son nasıl yapılıyor peki? Demek ki ben ilk oynayışımda kötü son yapmışım.

Kitaplar pek umurumda değil, oyundaki Yennefer'ı Triss'den daha iyi buluyorum.

Biliyorum o hikayeyi, bir de Yennefer Geralt'ı büyü ile öldürmeye kalkmış ancak Geralt Heliotrope işareti sayesinde kurtulmuş falan...

Kötü sonu biliyorum ben sadece, zaten ilk oynayışımda o sonu yapmıştım. O da Morkvarg'ı kendi etiyle besleyip kandırmak, sonrasında ölüyordu sanırım ancak iyi sonu bilmiyorum. Bu arada Morkvarg seçimi ana hikayeye etki etmiyor.
Benim Witcher 3 ekran görüntülerimden birini profil fotoğrafı olarak kullanıyorsun ancak sorun değil :) kullanabilirsin.
Kusura bakmayin aklima geldi fakat belirtmeyi unutmusum :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı