Hafif antivirüs önerisi

Açıkçası uzun zamandır kullanıcısı olduğum Eset Nod32 Antivirüsten gayet memnunum. Yanlış olmasın yaklaşık 2 3 sene önce Kaspersky denediğimde bilgisayar baya sıkıntı yaşayınca silip tekrar Esete geçmiştim. Son versiyonlarında durumun nasıl bilmiyorum ama Eset Nod32 Antivirüsün gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Hatta Internet Security versiyonu bir üst seviyesi olmasına rağmen önermiyorum. Nod32 Antivirüs gayet yeterli ve hafif.

Birisi de çıkıp Bitdefender dememiş. Gerek ücretsiz gerekse ücretli versiyonu gayet akıcı. Aynı zamanda oldukça kaliteli. Kaspersky'dan daha hızlıdır. Her ikisinin hem ücretli hem de ücretsiz sürümlerini kullanmış biri olarak söylüyorum.

Ben de kurdum bundan biliyorum :D.
En son sinir etti beni. Boşuna hatalar, boşuna sistem tehlikede, kaldırınca da lanet bir şey kaldırılmıyor. Keyfine göre RAM yiyor bir de o var. Az olan RAM daha da azalıyor :D.
Buradan da en ağır AV olduğu sonucuna vardın. Sisteminde bir nedenden ötürü uyumsuzluk çıkarmış ya da sen bir şeyleri beceremedin, yazından bu anlaşılıyor.

Yüksek RAM kullanan uygulama ağırdır bilgisi doğru değil.

Buradan da en ağır AV olduğu sonucuna vardın. Sisteminde bir nedenden ötürü uyumsuzluk çıkarmış ya da sen bir şeyleri beceremedin, yazından bu anlaşılıyor.

Yüksek RAM kullanan uygulama ağırdır bilgisi doğru değil.

Peki. Kim isterse onu kurar.

Yeni konular

Geri
Yukarı