Hafif antivirüs önerisi

Onun için bir çare var ama biraz uğraştırır :)

Deneyeceğim hocam.
Deneme sürümü var.
30 gün sonra bitiyor ama 🤠
@Connor The Android , temp e-mail kullanacağım ve işe yaraması için sürekli kaldırıp tekrar yükleyeceğim. Anlaşıldı.

Deneyeceğim hocam.

30 gün sonra bitiyor ama 🤠
@Connor The Android , temp e-mail kullanacağım ve işe yaraması için sürekli kaldırıp tekrar yükleyeceğim. Anlaşıldı.
E-postayı sallasanız bile işe yarar. Her iki kutucukta da aynı e-postayı yazdığınızdan emin olun o kadar.

Bir diğer şeyse, ESET koruması deneme süresi bittikten sonra da devam ediyor. Virüs şüpheli sitelere deneme süresi bittikten sonra da giremiyorsunuz, ESET uyarı veriyor. Bana sorsanız ESET'i her 3-4 ayda bir silip kuruyorum.

Kaspersky istemiyorsanız asgari korumayla Avast! Free/AVG Free bakabilirsiniz.
Hocam Onların kaynak kullanımı eskiye göre çok fazla en son avast denediğimde sadece dosya koruması ile 150 MB kullanıyordu.
E-postayı sallasanız bile işe yarar. Her iki kutucukta da aynı e-postayı yazdığınızdan emin olun o kadar.

Bir diğer şeyse, ESET koruması deneme süresi bittikten sonra da devam ediyor. Virüs şüpheli sitelere deneme süresi bittikten sonra da giremiyorsunuz, ESET uyarı veriyor. Bana sorsanız ESET'i her 3-4 ayda bir silip kuruyorum.
Temp mail kabul etmez heralde google veya Microsoft kabul ediyor diye biliyorum.

Geri
Yukarı