Hafif antivirüs programı önerisi

Gerome

Kilopat
Merhabalar. Çok dikkatli bir kullanıcı olduğum ve performans kaybına neden olduğu için antivirüs programına ihtiyaç duymuyorum. Fakat belli aralıklarla sadece tarama yapabileceğim aktif bir şekilde çalışmayacak bir program arıyorum. Varsa fikirlerinizi duymak isterim.

Merhabalar. Çok dikkatli bir kullanıcı olduğum ve performans kaybına neden olduğu için antivirüs programına ihtiyaç duymuyorum. Fakat belli aralıklarla sadece tarama yapabileceğim aktif bir şekilde çalışmayacak bir program arıyorum. Varsa fikirlerinizi duymak isterim.
Norton hariç hepsi hafifi, Kaspersky.

Malwarebytes kullanabilirsiniz. İlk 15 gün premium deneme sürümü olduğundan gerçek zamanlı koruması kapalı. Onu kapatabilirsiniz. 15 gün sonrasında premium satın almazsanız gerçek zamanlı koruma açılamıyor. Yine de her zaman aktif olarak koruma sağlayan bir yazılım kullanmanızı tavsiye ederim.

Kaspersky şu ana kadar kullandığım en iyi anti-virüs programı denemeni tavsiye ederim.

Başlığı moderatörler değiştirmiş fakat ben antivirüs programı değil de tarama yapabileceğim bir program arıyordum. Tüm önerileyi yine de deneyeceğim.

Kurulum gerektirmeyen indir-çalıştır bir şeyler arıyorsanız:
  • Emsisoft Emergency Kit
  • ESET Online Scanner
  • Kaspersky Virus Removal Tool
  • HitmanPro
  • Norton Power Eraser
  • AdwCleaner

Yerleşik olarak gelen:
  • Windows Defender

Yeni konular

Geri
Yukarı