Hafif oyunlar için nasıl sistem alınmalı?

Rias_Gremory

Hectopat
Yakında ailemi ikna edebilirsem bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu sistem maalesef 8.000₺ bütçeyi geçemeyecek. Sizce bu bütçe altına R7 240'lı bir sistem almak mantıklı mı ya da daha farklı bir şey önerileriniz var mı?

Yakında ailemi ikna edebilirsem bir bilgisayar almayı düşünüyorum. Bu sistem maalesef 8.000₺ bütçeyi geçemeyecek. Sizce bu bütçe altına R7 240'lı bir sistem almak mantıklı mı ya da daha farklı bir şey önerileriniz var mı?
O paraya R7 240? :D

O paralara daha iyi sitemler toplanır. Arkadaşlar yardımcı olur.

O paraya iyi bir sistem toplanabilir. Eğer 8000 TL ailenizden gelecekse sizde biraz para biriktirin 9500-10000 TL gibi paralara RTX ekran kartlı sistemler toplanabiliyor.

O paraya R7 240? :D
Hocam bir arkadaşım R7 240 kullanıyor ondan dedim güçlü karttır diye. Sonuçta Witcher 3 gibi oyunları oynamayacağım işlemci tabanlı Valorant, Counter Strike, CS:GO gibi ondan dedim.

O paraya iyi bir sistem toplanabilir. Eğer 8000 TL ailenizden gelecekse sizde biraz para biriktirin 9500-10000 TL gibi paralara RTX ekran kartlı sistemler toplanabiliyor.

Hocam gerek duymuyorum günlük işlerimi görsün oyunları rahat oynayayım. Zaten öyle bazı insanlar gibi Ultra, mega grafiklere takıntım yok. Oyun zevk veriyorsa benim için iyidir.

Hocam bir arkadaşım R7 240 kullanıyor ondan dedim güçlü karttır diye. Sonuçta Witcher 3 gibi oyunları oynamayacağım işlemci tabanlı Valorant, Counter Strike, CS:GO gibi ondan dedim.

Hocam gerek duymuyorum günlük işlerimi görsün oyunları rahat oynayayım. Zaten öyle bazı insanlar gibi Ultra, mega grafiklere takıntım yok. Oyun zevk veriyorsa benim için iyidir.
20 fps alıp da zevk almak biraz zor olacak ama hocam.

Hocam bir arkadaşım R7 240 kullanıyor ondan dedim güçlü karttır diye. Sonuçta Witcher 3 gibi oyunları oynamayacağım işlemci tabanlı Valorant, Counter-Strike, CS:GO gibi ondan dedim.

Yok hocam ne güçlüsü? Giriş seviyesi bir kart kendisi.

10K'ya rtx 2060'lı ekran kartlı sistemler vardır geçenlerde. Belki fiyatlar 8'e doğru çekilebilir. Takip etmek lazım. RTX 2060 zaten orta seviye bir kart ve yaşlı. 1650 1660 falan düşünme. Çünkü oyun dışında da büyük avantajları var rtx serisinin

Yeni konular

Geri
Yukarı