Hafif sola yatık penis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaş kaç? 14 üstü ise biraz sorun çıkarır gerçi rüya görerek vücut dışarı atar da siz de haftada 1-2 yapmaya çalışın 14 altı değil ise. Unutmayın ben ürolog değilim sadece ürologların dediklerini size söylüyorum.

Testis kanseri gibi bu da kötü bir şey galiba 1 testisinizi veya 2 sini de alıyorlar siz yapın 14 yaş üstü iseniz.
Sen yapmasan bile vücudun zaten bir zamandan sonra o sperm hücrelerini yenilemek için kendi kendine vücut dışına atar.
Malum sıvı uzun süre atılmadığında kötü sonuçlar çıkarabiliyormuş ortaya. Ama kesin bir şey diyemem. Dedim ya, sadece duydum.
Hocam eğer ihtiyaç duymuyor iseniz testesteron hormonunuz düşük olabilir. Bence en kötü haftada 1 veya 2 defa yapın. Ameliyatlı olduğum için ben çok yapamıyorum maalesef :D.
Hocam yapmak istiyorum da yapmamaya çalışıyorum hayatımda hiç mast yapmamışım diyebilirim. Ayrıca ilk defa yapacağım için biraz tedirgin ve nasıl ne olacak hiçbir şey bilmiyorum.

Hocam yapmak istiyorum da yapmamaya çalışıyorum hayatımda hiç mast yapmamışım diyebilirim. Ayrıca ilk defa yapacağım için biraz tedirgin ve nasıl ne olacak hiçbir şey bilmiyorum.

Vinci havalandıracak şeylere bakmanız lazım, sonra kuşu öttüreceksiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani ban yiyeceğim gibi ama sağlığın için değer. Şimdi şöyle ki duşa girince bir şeyler düşüneceksin ve yavaşca erekte olacak erekte olunca kaygan bir sıvı duş jeli falan sık eline şampuan sıkma yakarsın, elini yuvarlak yap ve ileri geri yap penisine yavaşca hızlan zaten bişiler gelmeye başladığını hissedersin.

Yani ban yiyeceğim gibi ama sağlığın için değer. Şimdi şöyle ki duşa girince bir şeyler düşüneceksin ve yavaşca erekte olacak erekte olunca kaygan bir sıvı duş jeli falan sık eline şampuan sıkma yakarsın, elini yuvarlak yap ve ileri geri yap penisine yavaşca hızlan zaten bişiler gelmeye başladığını hissedersin.
Hocam ben küçükken falan yere sürterek yapıyormuşum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı