Hafif sola yatık penis

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yok hocam, olur mu öyle şey ya? Dediğim gibi yap, kim demiş sana bunu annen falan mı? :D
Hocam, öyle alışmışım ya nasıl alıştım ben de bilmiyorum. Küçükken falan gizli bir odada yere sürterek yaparmışım, annem öyle diyor. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok hocam, olur mu öyle şey ya? Dediğim gibi yap, kim demiş sana bunu annen falan mı? :D

Hocam mast yapmamak neden kötü sonuçlara sebep olabilir? Ben kendi inancıma göre günah/haram diye yapmıyorum.

Hocam mast yapmamak neden kötü sonuçlara sebep olabilir? Ben kendi inancıma göre günah/haram diye yapmıyorum.
Saçma. Onun olayı zaten karşı cins ile etkileşime geçmemek nefsine hakim olmanda yardımcı gibi birnevi. Kötü bir şey olarak düşünme. Maymunlar bile yapıyor. Çoğu hayvan da da var kendini uyarmak.

Vay be, adam araştırmayıp bilimi inkar etti. :D Dostum git araştır ayrıca yaptıktan sonra gusül alırsan haram/günah değil adam Kuran-ı Kerim i de okumadan inkar etti, böyleleri de var forumda.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı