Hafif Windows 11 gerçek mi?

MSMG Toolkit, DISM++, NTLite ile kendin hafifletebilirsin. Modlanmış Windows sürümlerini önermiyorum. Sadece Microsoft'un sunduğu yazılımları kullanın.

Hocam vazgeçtim ya hem TPM 2.0 olmadığı için ve işlemcim yetmiyormuş yeni gördüm onu eğer geçersem yeni bilgisayar aldığımda falan cevap yazan herkese teşekkürler.

Arkadaşlar Google haberlerde gezerken böyle bir şey gördüm. Bu gerçek mi virüs falan mı ve Windows 10'dan geçmek mantıklı olur mu? Windows 11 kullanmak istiyorum fakat TPM 2.0 olmadığı için geçemiyorum. Bunda galiba TPM 2.0 istemiyor.

link:Tiny11, “hafif” bir Windows 11 isteyenler için indirmeye hazır
OgnitorenKS kullanın. Ben bayadır kullanıyorum. Sürekli de yapımcı ile irtibattayız. Tavsiye ederim. Tiny11 falan yeni çıktı. Ne olacağını bilemeyiz.

Gerçekten her kullanıcının kullanım amacı başka iken, böyle basitçe "En iyisi" diyebilir miyiz?

Örneğin ben Adobe Photoshop'u alıştığım belli başlı eklentiler ile kullanıyorum (bu eklentiler yalnızca Photoshop için mevcut ve çok önemli işler yapıyorlar), ayrıca profesörümüzün bizlere sunduğu eğitim materyallerimize ve çevrimiçi toplantılarımıza Teams üzerinden katılım sağlıyor, ortaklaşa Office üzerinden dahil olduğum grup ile çevrimiçi toplanıp aynı proje üzerinde iş yapıyor ve geriye kalan boş vakitlerimde de Game Pass PC oyunlarımı oynayarak vakit öldürüyorum.

Daha bu metni yazmadan az evvel Flight Simulator ile uçak uçurmuştum (Game Pass sürümü, Steam değil. Game Pass sağolsun, normalde alamayacağım oyunları ücretsiz oynatıyor bana).

Bu, yalnızca son zamanlardaki kullanım senaryomu özetleyen bir durum. Gerçekten de böyle bir senaryo için de "En iyisi Linux." mudur?

Geri
Yukarı