Hafif Windows sürümü önerisi

Ghost Spectre superlite 11 veya 10 yükleyebilirsin, 1 GB RAM bile yeterli bu Windows türevleri için. Ben Ghost Spectre superlite SE 11 yükledim her özellik çalışıyor güvenli geldi bana.

Ghost spectre superlite 11 veya 10 yükleyebilirsin, 1 GB ram bile yeterli bu Windows türevleri için. Ben Ghost spectre superlite SE 11 yükledim her özellik çalışıyor güvenli geldi bana

Ghost Spectre superlite 11 veya 10 yükleyebilirsin, 1 GB RAM bile yeterli bu Windows türevleri için. Ben Ghost Spectre superlite SE 11 yükledim her özellik çalışıyor güvenli geldi bana.

İndirme linki alabilir miyim?

İndirme linki alabilir miyim?
W1123H2U8.WPE64 bu İSO dosyasını USB' ye yazdıktan sonra boot menü den USB yi seçeceksin. Seçip açtıktan sonra bir ekran gelecek altta Windows logosu var ona tıklarsan setup açılacak. Windows 11 superlite without defender kur. SE versiyonları hesap makinesinde bile çalısır fakat birçok özellikten feragat edilmiştir

Burada adım adım indirme linkleri artı indirme anlatımı var oradaki sıfırdan Windows 10 kurma adımını atlayabilirsiniz.
atlas os karışık biraz hocam onu kurmayacağım teşekkürler

W1123H2U8.WPE64 bu ISO dosyasını USB'ye yazdıktan sonra boot menüden USB'yi seçeceksin. Seçip açtıktan sonra bir ekran gelecek altta Windows logosu var ona tıklarsan setup açılacak. Windows 11 superlite without Defender kur. SE versiyonları hesap makinesinde bile çalısır fakat birçok özellikten feragat edilmiştir.

Windows 10 olanı var mı 11 aşırı kaçmasın sonra.

Bilader benim bilgisayarda 2 gb ram pentium e6500 geforce 210 var windows 10 pro 64 bit kasmadan rahat çalışıyor sende nasıl kasıyor

Geri
Yukarı