Hafıza Kartı Klasörlerinin Kısayola Dönüşmesi

• Konuyu başlatan Cihat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 955
C

Cihat

Ziyaretçi
Nokia telefonumu bilgisayara bağladığımda klasörlerin kısayola dönüştüğünü gördüm. Usb'den çıkardığımda ise klasörler .lnk uzantısına dönüşmüş ve doğal olarak telefon tarafından desteklenmiyor. Bilgisayardan kısayola tıklayıp müzikleri açabiliyorum. Bütün şarkılarım gitti çözümü yok mu? :(

Foruma üye olduğundan beri virüslerle boğuşmana rağmen halen daha adam gibi bir güvenlik programın yok. Güvenlik programın olmadığı gibi virüslere karşı hiçbir deneyim de kazanmamışsın. Buna neden olan bir virüstür. İşletim sistemin nedir bu arada ?

Windows 7 Ultimate. Önerebileceğiniz birşey yok mu?

Sorun anti-virüs programıyla tarama yaptıktan sonra 3 trojen bulması ve onları kaldırmasıyla son buldu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Norton 360 öneriyoruz ya her yerde, görmüyor musun ? Sonra her gün 8.1 önerdiğimiz halde Windows 7 kullanıp halen daha ne öneriyorsunuz diyorsun... Temmuz'dan beri forumdasın bir de...
ayni virus bendede var flash bellekte cozum aramakdan 3 gundu kafam sisdi okulda dusdu vurus hepsi xp okulda

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı