Hafıza kartındaki dosyalarda garip isimler var

• Konuyu başlatan Dias
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 716

Dias

Hectopat
Arkadaşlar sorun fotoğraflarda da gözüküyor video klasörü bir anda değişti, arama kısmından bakınca 1987 tarihli değiştirme yazıyor. Yardım edin bu teslim etmem gereken bir işti bu dosyalara nasıl erişebilirim? Kartta boyut olarak dosyalar mevcut ama erişemiyorum.

Dosya Ekleri

• 20230430_175424_lmc_8.4.jpg
    20230430_175424_lmc_8.4.jpg
    106,9 KB · Görüntüleme: 53
  • 20230430_180045_lmc_8.4.jpg
    20230430_180045_lmc_8.4.jpg
    97,7 KB · Görüntüleme: 47
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar sorun fotoğraflarda da gözüküyor video klasörü bir anda değişti, arama kısmından bakınca 1987 tarihli değiştirme yazıyor. Yardım edin bu teslim etmem gereken bir işti bu dosyalara nasıl erişebilirim? Kartta boyut olarak dosyalar mevcut ama erişemiyorum.

Virüs sebep olur genelde bu tip acayip karakterlere, virüs taraması yaptırdınız mı?

Uyarı: Virüs programınız bu dosyaları virüs olarak görüp silebilir o yüzden sorumluluk almıyorum :)

Baska bir USB bellege Live Linux ISO'su yazdiracaksiniz. Linux Mint Live ISO mesela.

Bunu indirip USB bellege yazdirin, boot edin. Linux kullanmayi bilmenize gerek yok basit zaten.

Ama guclu virusse yine erisemeyebilirsiniz. Virus bir yana hafiza karti bozulmus olabilir.

Bunu kurup sadece dosyayı açacağım değil mi?

Bu arada bu ikinci kez başıma geliyor bu bilgisayarda virüs mü var? Kaspersky antivirüs var ama o bir şey bulmuyor bilgisayarda. İlk seferinde daha önceden bir yere kopyalamış mıydım ne yedekten dönmüştüm galiba bu sefer elimde hiçbir şey yok.

Son düzenleme:
Bunu kurup sadece dosyayı açacağım değil mi?

bu arada bu ikinci kez başıma geliyor bu bilgisayarda virüs mü var? kaspersky antivürüs var ama o birşey bulmuyor bilgisayarda
Hayir ya. Hocam siz isterseniz Discord falan verin ben yardimci olayim. Windows isosu yazdirir gibi yazdircaksiniz USB Bellege. (Sonuclari buraya aktaracagim)

Hayir ya. Hocam siz isterseniz Discord falan verin ben yardimci olayim. Windows ISO'su yazdirir gibi yazdıracaksiniz USB bellege. (sonuclari buraya aktaracagim)

Yok onu anladım normal Linux kuracağım Windows gibi Linux'ta sadece kartı takıp açacak mıyım? Linux ortamında ulaşmaktan kastınız ne başka bir işlem falan yapacak mıyım?

Geri
Yukarı