Hafıza kartındaki veriyi kurtarma

Veyrn

Hectopat
Kullandığım hafıza kartını bilgisayarım açmak için biçimlendirme istiyor telefon ise algılamıyor içindeki klasörleri kurtarmanın bir yolu var mı? Kurtarma programlarına baktım ama çoğu 1-2 GB gibi sınırları var benim dosyalarım aşağı yukarı 20 GB kadar.

Şu yazılımları internette bir araştırın. En az ikisi açık kaynak kodu diye hatırlıyorum.
1647282260439.png
1647282310149.png

.
Gerçi sizin asıl sıkıntını, işletim sisteminin aygıtı görmemesi. Yine de bunlardan biri o konuda da yardımcı olabilir. Yahut, açılış diski (bootdisk) isoları var. Hiren HBCD, Ultimate UBCD, vs. onların içindeki yazılımlar da işe yarayabilir.

Bu rehberi okuyabilirsiniz. Ben HDD Regenerator kullandım yaklaşık 400 GB veri kurtardım ancak rehberde de bahsettiği gibi ürün lisanslı ben craklı bir şekilde kullandım.

Bu rehberi okuyabilirsiniz. Ben HDD Regenerator kullandım yaklaşık 400 GB veri kurtardım ancak rehberde de bahsettiği gibi ürün lisanslı ben craklı bir şekilde kullandım.
Yanlış anlaşılmasın veri kurtarmaktan kastım sizdeki sorun gibiydi biçimlendirmeden açamıyordum. 500 GB'lik diskin 400 ü doluydu ve sıkıntısız eksiksiz kurtardım.

Son düzenleme:

Yanlış anlaşılmasın veri kurtarmaktan kastım sizdeki sorun gibiydi biçimlendirmeden açamıyordum. 500 GB'lik diskin 400 ü doluydu ve sıkıntısız eksiksiz kurtardım.
Teşekkürler deneyeceğim.

Denedim zaten hasarı olmadığına emindim ama biçimlendirme sorununu çözmedi.

Son düzenleme:
Proğramın bu şekilde gözükmesi gerekiyor

Desktop Screenshot 2022.03.14 - 22.56.58.87.png

Craklama işlemini yaptıktan sonraki bilgi mesajı

Desktop Screenshot 2022.03.14 - 22.58.50.39 (2).png

Burada BİOSÜzerinde AHCI modun da olduğunu söylüyor bende öyle olduğu için daha iyi bir deneyim için IDE moduna almanızı öneriyor çok gerekli bulmuyorum sistem üzerindeki disklere yönelik söylüyor

Desktop Screenshot 2022.03.14 - 23.06.21.60.png

Hayır dedikten sonra karşımıza bu ekran gelecek.

Desktop Screenshot 2022.03.14 - 23.02.46.26.png

Bozuk olan Diski seçip Start Process Dediğimizde işlem başlayacak.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı