Hafızamın bir kısmını kaybettim

davidlaid

Picopat
Daha fazla  
Dün 4 defa beynim boşluğa düşmüş gibi hissettim ve o anda parmak uçlarında karıncalanma, korku gibi duygular oldu başkalarından yardım isteme gibi ama yapamıyordum. Bunun sonucunda bir hastaneye gittim çok sıra vardı diye kontrol ettiremedim ama hafızamın bir kısmını kaybettim, birçok şeyi aklıma getiremiyorum son haftalarda yaptığım planları mesela şu anda sorun yok gibi gidip kontrol ettireceğim de sizce sorun neden kaynaklandı? Yaş 18.

Dün 4 defa beynim boşluğa düşmüş gibi hissettim ve o anda parmak uçlarında karıncalanma, korku gibi duygular oldu başkalarından yardım isteme gibi ama yapamıyordum. Bunun sonucunda bir hastaneye gittim çok sıra vardı diye kontrol ettiremedim ama hafızamın bir kısmını kaybettim, birçok şeyi aklıma getiremiyorum son haftalarda yaptığım planları mesela şu anda sorun yok gibi gidip kontrol ettireceğim de sizce sorun neden kaynaklandı? Yaş 18.
Hocam neden sırayı beklemediniz? Keşke bekleseydiniz, bunca zaman yoksa ve birden olduysa genetik veya hep olan bir şey değil de yeni yaşanan bir şeyden olduğu belli. Darbe falan mı aldınız? Randevu alın.

Doktora gideceksin bunun tek çözümü bu. En kötü ihtimalle diyorum beyin kanaması ve tümör de yapabilir bunu. Ama yaşın gereği ihtimali bayağı düşük. Sen git görün onlar bilgi verir.

Geri
Yukarı